Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányfogás vadászgörénnyel...

Ezioaudituredafirenz kérdése:

Patkányfogás vadászgörénnyel . Hogy kell rá megtanítani, hogy magától elfogja a patkányt és ha bemegy a patkánylyukba visszajöjjön?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem 1 fiatal görényt és majd egy kicsit később erre szeretném tanítani.
2011. jún. 15. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
okos,hátha megeszik egy mérgezett patkányt,vagy csak elég ha beleharap és akkor a görénynek is annyi...de te tudod
2011. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nem ajánlatos ugyanis a patkány lyukaknál tobb kivezeto nyilás is van amin keresztul a patkány kimegy meg a gori is és igy elveszited a gorid.és az elsonek igaza van mer te se tudhatod h mit evett elozoleg a patkány..
2011. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gr. Shadow ***** válasza:

Az előző válaszoló mérgezett patkánnyal kapcsolatos megjegyzéséhez kívánok hozzászólni.

A szabadon vásárolható patkánymérgek, úgy működnek hogy több napi fogyasztás után kivonják a szervezetből a K vitamint és ez vérzékenységet okoz. Tehát a mérgezett patkány nem igazán mérgező.

2011. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt tudom én is de a környéken senki sem patkánymérgez
2011. jún. 15. 13:04
 5/11 A kérdező kommentje:
ezért is kérdeztem hogy aztis hogy lehet megtanítani hogy visszajöjjön ha bemegy
2011. jún. 15. 13:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egy kutyát. Hívod, és adsz neki kaját, ha odamegy hozzád. Persze előfeltétel, hogy foglalkozz vele és szeresd, mert csak a kajáért nem biztos, hogy visszamegy hozzád.

Tréningezni meg attól tartok élő, vásárolt dolgokkal kell, kisegerekkel, aztán egyre nagyobbakkal, aztán kispatkánnyal, aztán naggyal...

2011. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"gr. Shadow válasza:


Az előző válaszoló mérgezett patkánnyal kapcsolatos megjegyzéséhez kívánok hozzászólni.

A szabadon vásárolható patkánymérgek, úgy működnek hogy több napi fogyasztás után kivonják a szervezetből a K vitamint és ez vérzékenységet okoz. Tehát a mérgezett patkány nem igazán mérgező.


gr. Shadow válasza:


Az előző válaszoló mérgezett patkánnyal kapcsolatos megjegyzéséhez kívánok hozzászólni.

A szabadon vásárolható patkánymérgek, úgy működnek hogy több napi fogyasztás után kivonják a szervezetből a K vitamint és ez vérzékenységet okoz. Tehát a mérgezett patkány nem igazán mérgező."


Nem valóban nem mérgező,csak belehalt az egyik macskánk,aki mérgezett patkányt fogott és evett meg...de tényleg ártalmatlan a számára,igazad van...

2011. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsi,2x linkeltem be ...
2011. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mérgezett patkány akkor nem mérgező, ha már felhasználódott benne a méreg, de ez általában akkor következik be, amikor a patkány már nem él...
2011. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen,de a macska nem a halott patkányt fogja meg,hanem az élőt,akivel szórakozik majd megöli és megeszi.ugyanígy a görény is az élőre vadászna...
2011. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!