Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy degut az ajtónk...

Találtam egy degut az ajtónk előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Panelházban lakunk és teganp az ajtó előtt találtam egy karton dobuzban egy degut...És szeretném megtartani..beraktam egy nagy ketrecbe...És szeretném tudni,hogy mi a kedvenc csemegéjük ?Vegyek neki egy párt(kislány amit találtam...és kislányt szeretnék mellé venni)??
2011. jún. 15. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj be egy állatboltba és vegyél neki degu csemegéket! Am. meg ha dobozba találtad akkor azt kirakta valaki!
2011. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen...erre godoltam én is..mert ajándégba nem haggya ott senki...De vegyek neki társat??mert olvastam h társasállatka...Még fél picit szeegénykém...De remélem majd megszok :)
2011. jún. 15. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ketrecet! Nem lehet dobozban tartani. Igazából nem az a fontos a deguketrecnél, hogy milyen nagy az alapterülete, hanem hogy milyen magas. Olyan 3-4 szintes legyen, és biztosíts nekik sok mászási lehetőséget. Vegyél mellé társat. A miénk majdhogynem depressziós lett, amikor elment a barátja. Lehetőleg egyneműek legyenek. Ennek Google-n utána tudsz nézni. Szeretik a gyermekláncfű levelét rágcsálni, répát, uborkát. Csoki és a K-betűs zöldségek egyike sem adható neki. Nagyjából ennyi, google-n több információ birtokosa lehetsz. : )
2011. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát volt már egyszer patkányom 3-4 éve...A ketrec kb másfélméter magas...4-5 szintes lehet...Méég apu hozta németektől :)
2011. jún. 15. 13:24
 5/11 Platypus ***** válasza:
Csak azonos neműt vegyél mellé, ha nem szeretnél évente 100 kisdegut és a sok szüléstől tönkrement nőstényt. A deguk érzékenyek a cukortartalmú ételekre. Gyakorlatilag eredendően cukorbetegek. Csak olyan tápot vegyél neki, amit kifejezetten degunak szánnak, mert pl. az aszalt gyümölcsök könnyen megárthatnak az egészségének.
2011. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...És nem fognak összeverekedni ??Nőstény az én degum,amit találtam és nőstényt akarok venni...Meg hogy viselkedik a depressziós degu ??Most nagyon fél...Nem jön ki a házacskájából
2011. jún. 15. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:

*Második*

Nagyjából ez jellemzi a depressziós degukat is. De ő egy idő után feloldódik és jól fogja érezni magát. Főleg egy társsal. Szép napot!

2011. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmnek egy deguja van...Egy kisfiú...Már 3 éve megvan neki és nagyon eleven,játékos és izgága ...Az lehet az,hogy többet foglalkozik vele ?
2011. jún. 15. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hűha annak a degunak aztán jó dolga lesz nálad annyi szent! :)

[link]

Tessék,ez egy jó oldal! :)

Jó deguzást!

2011. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
[link] Itt gyakorlatilag mindent megtalálsz, de amit nem, azt kérdezd meg a [link] fórum degus topicjában, biztos választ kapsz:) Jó helye lesz neki, az már biztos:)
2011. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!