Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet 2 tengerimalacot egy...

Lehet 2 tengerimalacot egy vízben, egyszerre fürdetni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés..
2011. jún. 15. 13:15
 1/7 Platypus ***** válasza:
Lehet, amennyiben neked van 4 kezed a 2 tiltakozó malachoz. Nem olyan egyszerű művelet az a fürdetés. De nem is kell őket megfürdetni, hacsak nincs valami spéci okod rá, pl. parazitamentesítés.
2011. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én malacom nem szereti a fürdést. 1x próbáltam egy nyári meleg napon, mindig próbált rajtam kimászni. utána úgy nézett ki az alkarom mintha vagdostam volna magam. jól meg van ő fürdés nélkül, minden nap tisztogatja magát :)
2011. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet ha szeretnek fürdeni


mióta ilyen dögmeleg van (panel),nekem 4 malacka fürdik egyszerre minden hétvégén (sampon nélkül persze,hogy a bőrüknek ne ártson)

30fok van a lakásban,fürdőkád,kiengedek vizet,beleteszem őket,elvannak jól,kb fél órát fürdenek (közben engedek meleg vizet h ne fázzanak meg

törölközővel száradnak csak (télen ritkán van fürdés,akkor hajszáritóval alaposan)

2011. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én három-négy centi vizet szoktam engedni a kádba, és beleteszem őket. A zuhanyrózsát gyenge vízsugár kiengedésére állítva lemosom őket.

2011. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és egyáltalán nem tiltakoznak! :)
2011. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én malackáim is szeretnek, semmi gond nem volt velük :)
2011. jún. 16. 07:53
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet de nem épp higiénikus mer kitudja miknek mien kosz van a szőrén egyszerűbb két vizet ereszteni . Meg a tengerimalacok sokszor azon igyekeznek hogyan jussanak ki a vízből és nem könnyű kettőt fogni hogy ne szökjenek ki és közben fürdesd is őket.
2011. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!