Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék? Nem szeretne...

Mit tehetnék? Nem szeretne valaki Komáromban, Tatán, Tatabányán, Szőnyben, Győrben tengerimalacot ahol jó élete lesz?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmék vettek egy tengerimalacot. Gőzöm sincs minek, mert egy vödörben él szegény és alig kap néha enni! :(:(:(:( Próbáltam szólni, de nem nagy állatbarátok, én sajnos nem fogadhatoom be mert van már két fiú malacom. Nem tudná valaki esetleg befogadni?? :( Olyan rossz látni, ahogy ott van! :(:(:(
2011. jún. 15. 20:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És mit mondjanak a szüleim a telefonban? És utána mi lesz? Ők kijönnek? Koppánymonostoron lakom.
2011. jún. 16. 09:49
 12/14 anonim ***** válasza:
lány az enyém :) ha sikerül tényleg befogadnám. pontosan nem tudom hogy megy, de szerintem felhívjátok őket, mindent lediktáltok amit ott az oldalon kérnek, és majd gondolom elmennek házhoz és elviszik a malacot. remélem barátnődék is beleegyeznek. amúgy ha a távolság miatt nekem nem is sikerül elhoznom, biztos fognak neki gazdát találni. és addig is jó helyen van.
2011. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
küldtem e-mailt.
2011. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Facebook: Nagy Zsófia Sára ( A Rex Komáromi Állatvédő Egyesület tagja vagyok, az ő logójuk a képem. )

Msn:nagy.zsofia.sara@freemail.hu


Remélem be tzudod fogadni! Amúgy hány éves vagy? Én Bambusznak neveztem el a malackát de természetesen átnevezheted!!! :)

2011. jún. 16. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!