Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik táp legjobb a tengeri...

Melyik táp legjobb a tengeri malackának?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hallywood, vitakraft, de a hallywood a legjobb.
2011. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, olyat hol lehet kapni?
2011. jún. 16. 18:44
 3/12 Catz ***** válasza:

A Vitakraft nem jo. Tele van zsiros magvakkal, ami a malacok elhizasahoz vezet. A tengerimalacok pedig növenyevök es nem magevök.


En ajanlom a Versele-Laga nevü tapokat. 800.- körül mozog 2 malacnak napi 1-2 marek eseten is masfel honapig eleg.

Megtalalhato az Alpha-Zooban es a Fressnapfban (ahova en jarok),de mashol is megkerdezheted.


Viz+szena+gyümi/zöldseg kombo pedig az alap. :)

2011. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg az a legjobb a malacnak amit szeret és megeszik. hiába akarod neki a legjobb minőségű tápot adni ha nem fogja megenni. én egy ideig zacskós, C vitaminnal dúsított tápot vettem a malacomnak, de a nagyját mindig ott hagyta, nem ette meg. aztán elkezdtem neki venni ilyen kimérhetős tápot, meg is eszi mindet. lehet hogy minőségben nem olyan jó, de mit tegyek ha ezt szereti?
2011. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó,az az a márka nélküli?

Utolsó előtti,olyat semmiképp se szabad amibe magok vannak?

2011. jún. 17. 09:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy adhatsz nekik néha friss füvet is meg ilyesmit, de néha kell nekik adni magokat is hogy koptassák a fogukat, de nem kell márkásat, csak valami no name napraforgómag is elég, emellett adj nekik répát,kígyóuborkát,salátalevelet stb. Nem lehet őket csak tápon nevelni mert elhíznak a zsírtól
2011. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Garpe válasza:

Ha tápot adsz neki célszerű változatosan adni neki (pl.: egyszer az egyikből máskor a másikból).

Egyébként törekedj arra hogy minél több összetevője legyen a tápnak.

2011. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ok köszi! márkákat is mondanátok?
2011. jún. 17. 16:59
 9/12 Catz ***** válasza:

Napraforgómagot nehogy adj neki!! Nem tudja a kezeivel megfogni és kibontani,,, emiatt egyben eszi meg (héjastúl), bélgyulladás a következménye vagy a héj belefúródik az ínyébe.


Amúgy minden kérdésedre a válasz --> www.gemon.ro


Márka: Versele-Laga

2011. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és mennyit egy nap? (kezdő malacka tartó vok)
2011. jún. 17. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!