Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egy kutyát szobában...

Lehet egy kutyát szobában tartani ha van még rajta kívül két nyulam?

Figyelt kérdés

A kutya egy cavarial king charles spánielről lenne szó.

csak hát nekem a nyulaim is sokat jelentenek és nem akarok tőlük megválni de kutyit is akarok.

létszi minnél többen és értelmes választ adjatok

előre is köszi


2011. jún. 18. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A spániel vadászkutya a nyúl meg zsákmány... te tudod. Elég nagy hülyeség lenne. Spánielem van de még a többi kutyát is nehezen viseli el.
2011. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltál
2011. jún. 18. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a kutyától függ. A spánielek ugyan vadászkutyák, de nem az ölős, hanem az apportírozós típus, nagy valószínűséggel semmi baj nem lesz, főleg ha kölyökkutyát vesztek, és kicsi korában megtanítjátok neki, hogy a nyulakat nem bántjuk. Mi egy jack russelt neveltünk le a csirkehajkurászásról, pedig csak párszor volt nálunk, otthon meg nincsenek náluk csirkék. Szóval nincs reménytelen helyzet.


A korrektség kedvéért meg kell említenem, hogy van rá valamennyi esély, hogy egy vérszomjas kutyát fogsz ki, de sokat javíthatsz az esélyeiden azzal, ha nem a legvirgoncabb kutyát hozod el az alomból, hanem egy nyugodtabbat.

2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem kockáztatnám meg. Nem félted szegény nyuszikat???

Kutyát ne tartsd a szobában. Ha annyira szeretnél kutyát, akkor neki kint a helye a szabadban.

2011. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat amúgyis egy kisebb kutyát szeretnék már mint egy spániel inkább maradok a kis yorkiknál ha akarok is valamikor kutyát
2011. júl. 8. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy olvasod-e még a kérdésedet,de privátot nem tudok küldeni.

nekem is van egy nyuszim és egy cavalierem.és egy szobában vannak.illetve egy lakásban,mert a konyhát és az előszobát is belakják,de a lényeg,hogy együtt élnek.és köszönik szépen megvannak és nem ölik meg egymást.

2011. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a yorkihoz sok sikert, akaratos kis dogok, ha nincs elég erős kezed megnevelni. Én jobban félteném tőle a nyulat, mint egy spancitól. Már csak azért is, mert a spániellel ellentétben (amit jelzésre használtak gyárilag, meg elhozásra) a terriereket tényleg ölésre találták ki.
2011. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!