Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban lehet a...

Egyetemi kollégiumban lehet a szobában kisállatot tartani?

Figyelt kérdés

Gondolok pl hörcsögre, vagy akváriumra.

Muszáj volt ide írnom met máshol aligha kapok normális választ.

Én egyébként patkányt szeretnék.


2010. aug. 16. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát általában nem nagyon. Annak a kolinak a szabályzatát kell megnézni, ahol leszel, nálunk pl. nem lehet semmilyen állatot (legálisan :P) tartani.
2010. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
ismerősnek volt óriás csiga, szerintem elsőre puhatolózz, ne úgy menj oda, egyébként ha kutyát macskát szerettél volna az annyira nem nyerő, patkány az elvan a terráriumban
2010. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én laktam ki volt rakva a házirend, menj be a kollégiumba, az orrod előtt lesz több példányban!


Nem lehet szerintem sehol semmit tartani, még látogatót sem nagyon.

2010. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én amúgy a szegedi Herman kollégiumba kerültem, ha valaki tudja hogy ott konkrétan lehet-e tartani az megírhatja :D
2010. aug. 16. 16:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden kolinak masok a szabalyai, de a legtobb koliban meg akvariumban sem lehet tartani allatot. Ahol legalabbis en laktam (tobb koli is), nem lehetett. Mindegyik mas es meg kell kerdezni telefonon bekoltozes elott.
2010. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg tőlük:

[link]

2010. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Ki kell tapasztalni. A mi gimink koleszában pl semmit nem lehetett volna tartani. osztálytársamnak meg 3 hörcsöge volt. A kutya se ellenőrizte a szobájukat,a takarítónők se szóltak érte.
2010. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem lehet. Van aki ennek ellenére tart és reméli, hogy nem bukik le. Amíg nem, addig jó is, csak az a gáz, ha egyszer lebukik, akkor általában az jön, hogy azonnal tüntesse el, nem érdekel senkit hogy és hova, és nincs haladék. Ha nem rúgják ki állatostól. Szóval az állatka érdekében nem tartanék, mert ha egy nap hirtelen meg kell tőle szabadulni az elég gáz. Még csak jó helyet sem hagynak keríteni neki, hanem egy-két nap és ne legyen ott.
2010. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Szerintem nem lehet, mert általában nem lehet koleszban állatot tartani, de nézd meg a koli szabályzatát, elképzelhető, hogy kisállatok megengedettek. Üdv Újszegeden, szép környék :)
2010. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megkérdeztem a vendégkönyvben, nem lehet tartani semmilyen kisállatot :'(
2010. aug. 16. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!