Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek milyen papagáj...

Szerintetek milyen papagáj való nekem, ha szobában szeretném tartani, ezért viszonylag kis testű madár kellene?

Figyelt kérdés
Emellett szeretném ha csöndesebb madarak közé tartozna, és legalább hangutánzásra képes legyen.
2010. júl. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

amelyik képes hangutánzásra az nem csendes, rikácsol nagyon hangosan, különben nem lenne képes hangutánzásra, ill. minden hangos zajt altanul.

A legjobb papagáj lakásba sztem az énkes papagáj, gyönyörű, viszonylag kicsi, szelíd, nyugodt, kedves kis madár, rengeteg színváltozata van, sokan tenyésztik és szép, kedves, halk a hangja.

2010. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is énekespapagájom volt, aztán párom nővére véletlenül kiengedte, és kerestük kerteken keresztül, de mindig csak a hangját hallottuk...Annyira szerettem. Okos madár nagyon, mindig kiült a kalitkája ajtajára, mint a ténsasszonyok és figyelte mit csinálok:D
2010. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy énekes papagáj milyen árban van?
2010. júl. 28. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a hullámos papagáj is alkalmas:D
2010. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 12ezerért vettem az énekespapagájomat, de egy kézhezszoktatott drágább is lehet, bár ritka, mert nem éri meg a tenyésztőknek. A hullámospapagáj is kiváló szerintem, főleg, ha először van madárkád:)

Főleg, hogy hullámosat könnyebb szelídíteni!

2010. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!