Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lesz ebből baj? Később...

Nem lesz ebből baj? Később nem fognak verekedni?

Figyelt kérdés

Van két fiú tengerimalacom ez egyik már 3 éves a másik 1-2 hónapos,összeraktam őket most egy ketrecbe vannak már szinte egy almából esznek és nem bántja őt.

Azt szeretném megkérdezni hogy amikor ivarérett lesz a kicsi nem fognak összeverekedni?


2011. jún. 18. 22:55
 1/7 anonim válasza:

Azonnal tedd külön tőle!

A nagyobb este megeszi a kisebbet!

Én így jártam sajnos :(

2011. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem fogja már egy hete együtt vannak nagyon barátságos !

Csak azért aggódom hogy mi lesz később

2011. jún. 18. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
és ha megeszi akkor mivan? a természetben is így van...
2011. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem fogja megenni addig amíg nem lesz ivarérett semmiképpen sem... De utána sem eszi meg de azt gondolom fognak marakodni..
2011. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megenni nem fogja, nem húsevő.. szerintem később sem lesz gond, mivel az idősebb alapból feljebb áll a rangsorban mint a kicsi, és ezt tudomásul kell vennie. lehet hogy lesznek kisebb harcok köztük, de aztán eldöntik hogy ki a főnök és nem lesz gond.
2011. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiú tengerimalacok kb. 4 hetesen válnak ivaréretté... Szóval az éretté válás mér megtörtént. Kb. fél éves kora körül kamaszodni fog a fiú, akkor lehetséges, hogy újrarendezik a viszonyokat, de nem kell aggódni, senki nem fog megenni senkit. Ha észreveszed, hogy orrot emelgetnek, fogkocogtatnak, akkor egy marok szénát odadobsz közéjük, átrendezed a ketrecet ingerdúsabbra, és nem lesz veszekedés.
2011. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23:11-nek üzenném, hogy a természetben a kicsi el tud menni, ha a nagy elzavarja. A ketrecben viszont nem tud.
2011. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!