Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfialhatott a nyulam?...

Megfialhatott a nyulam? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyulam mostanság fog fialni ma reggel 5 órakor csinált fészket,de üres volt még 6 órakor is.(Olyan 11 óra környékén néztem be hozzá elég agresszív mikor bedugtam a fejem a ketrecbe hogy megnézzem majdnem nekem rontott.)Szóval visszatérve a fészekre 11 körül így "be volt húzva" ugye szép kör alakú volt és így a fele rá van téve olyan mintha rátúrta volna .Úgy rendesen ki se lehet venni a fészket. Lehet hogy megfialt volna és ő rájuk túrta volna?Egy kis nyuszi mekkora ? Szóval ha rájuk túrta volna észre vennénk?Bocsi hogy értelmetlenül írtam:)
2011. jún. 19. 13:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom így elmagyarázni nagyon hülyén fogalmaztam sok a rájuk és a túrni kifejezés:D De így nem igazán lehet megfogalmazni.Aki érti mit akartam azért válaszoljon előre is köszönöm:)
2011. jún. 19. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen sztem is megfialt.Fontos h ne kotorasszal a feszekben mert ha az anya nyuszi erzi az idegen szagot a babain akkor megoli oket.A picik egyebkent kb 5entisek es vakok.Majd ha minden igaz nehany het mulva kimasznak a picik,ekkor mar szoruk is lesz nagyobbak is lesznek es mar latni is fognak.Ekkor mar kiveheted oket es meg is simogathatod.
2011. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Mondjuk lehet hogy még majd csak fog fialni mert semmi nem mozgott a fészekben.De ha szoptatja csak meg látjuk nem?Amúgy most volt a 2 hete és még hétfőtől jön a 3. hétbe:)Még egyszer köszönöm!:)
2011. jún. 19. 13:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és akkor élelmet hogy adjak neki?
2011. jún. 19. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:

A nagy nyuszidnak, óvatosan adj be szénát, meg tápot.., és persze vizet, de ha látod, hogy támadni akar akkor hagyjad egy kicsit békén! Nehogy megharapjon..stb. Ha rátúrja a fészket, attól függetlenül élni fognak és ott vannak!

Ha nagyon figyelsz akkor ha rájuk lép véletlenül vagy éhesek akkor sírnak és akkor tudod, hogy vannak bent kicsik :) A kicsikhez a fészekhez oda fog menni és ott fogja megetetni őket, de te ezt nem fogod látni talán akkor ha belehet látni a ketrecbe...: ) Arik lehetnek a nyuszik biztos : D

2011. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm:) A helyzet a következő jobban megnéztük még nem fialt meg:) ez biztos de azt mondták hogy ha megcsinálták a fészket 3-4nap múlva megszületnek:)Várom őket:)Biztos aranyosak lesznek:) Nagyon szépen köszönöm:):)
2011. jún. 19. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
am nagyon csúnyák a kisnyuszik,kicsik,és kopaszok..de azért cukik.
2011. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert még nem láttam kis nyuszit:)még nem fialt meg:)
2011. jún. 22. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Szija, megvannak már a kis nyuszik? : D

Képzeld el nekem is lesz kis nyusziim! : D Ma vagy holap fognak megszületni eredetileg! : D VÁroom már!

2011. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!