Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezeket?

Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
A nyuszim éjjelente és néha reggel ugrálni meg futkosni kezd a ketrecében (felkelek és megsimogatom és enni is adok neki de újra csinálja) és attól félek hogy beütheti a fejét vagy valami.Miért csinálja ezeket?
2011. jún. 20. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki szoktad engedni eleget szaladgálni? Valószínűleg mozogni akar, engedd ki sűrűbben, főleg este lefekvés előtt, hátha megnyugszik.
2011. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindennap kiengedem.Akkor nem lehet valami betegség az oka?
2011. jún. 20. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, valami élősködő pl. ha piszkálja, attól bedilizhet, de annak azért más jelei is vannak. Nem tudom mennyi idős, de ha most lett ivarérett, attól is bedilizhet talán. De ezért próbálkozz a több futtatással.
2011. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a nyuszik napnyugtakor és napkeltekor a legélénkebbek, az enyém egész nap kinnt van, éjjelre csukjuk csak be, mert alapjáraton hajnal 4-5 óra fele kel, és felveri az egész családot... ha be van csukva, letakarjuk a ketrecet, és akkor van, hogy 10órakor van napkelte :D addig hangját se hallani..
2011. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. jún. 20. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Enged ki néha rohangálni mert kevés neki a mozgástér .

De azér is lehet mer várja tölled a kaját ugy is hogy már kapott az én nyuszim is mindig elkezd ugrálni amig nem eresztem ki addig ott türelmetlenkedik remélem segített a válaszom

2011. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. jún. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!