Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális hogy a nyulam ezeket...

Normális hogy a nyulam ezeket eszi?

Figyelt kérdés

A gyümölcsök közül is a legdrágábbat eszi :(

eszi a csipszet, a sültkrumplit, a hagymát, a betönt :D, a gabona pelyhet, a fagyit, a BKV bérletemet, a papírt, a fát, a kábeleket (a kábelek közül a kedvence a telefon töltöje, a laptopom töltöje), eszi még a pizzát, a csokit és a szőnyeget.

XD


2010. aug. 13. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy még él szegényke...
2010. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
vigyázz vele lehet belepusztul :S:S:( szoktasd rá a salátára,répára,uborkára stb.
2010. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bazz te még ezen röhögsz?Bele pusztulhat...sztem ez nem vicces...-.-csoda h még él...
2010. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugi az én nyulam csak a tápot eszi meg az almát (abból is a zöld a kedvence) és néha füvet mert kint van a kertben egy elkeritett részben :D
2010. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ezeket még régebben ette

mostanában csak mogyorót meg néha egy kis csokit kap.

de a görögdinnyét nagyon szereti.

csak nem értem miért pont a legdrágább gyümölcsöket és zöldségeket eszi meg

2010. aug. 13. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegény azt eszi, amit kap és talál. Ha adnál neki rendesen zöld növényeket,káposztát,répa zöldjét stb. répát, kukoricát, száraz kenyeret,szivesebben rágcsálná azokat,mivel a természetben is ezekkel táplálkozna/ a kenyér persze ebből a szempontból kivétel/.Sose hallottam, hogy nyulnak csokit adjanak.Egyetlen olyan dolgot sem soroltál fel a kérdésedben, ami tényleg nyúlnak való. Miért van nyulad, ha nem ismered a szükségleteit ?
2010. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mindig kap zöldet, répát, salátát meg más gyümölcsöt és zöldséget!
2010. aug. 13. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Enyém meg a banánt enné kilószámra.

az se egy olcsó dehát ez a kedvence:) nem sajnálomtőle.

de gyümölcsön, zöldségen meg tápon kívül tényleg ne adj neki mást meg meghalhat:(

2010. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális!!És még röhögsz rajta??Ajánlom h a nyusziddal keres fel egy orvost mert nem csodálom ha az emésztésével és a fogával is lenne baja és ha már a nyuszit elvitted te is menj el nyugodtan!:@ És nem érdekel ha lepontozol csak nyugodtan de akk se vagy normális és akk egyáltalán minek nekd állat ha em tudsz róla normálisan gondoskodni??
2010. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos, hát gratulálok neked a csoki minden állatra nézve mérgező és halált is okozhat! A nyúl nem ember, csak nézd meg jobban. A nyúl zöldségeken, és szénán él, nem sült krumplin (mellékesen a krumpli is mérgező rá). Szerintem egy hétig élj szénán és nyúltápon, meg karalábélevélen, és rájössz, hogy nem neked való. Ez nálam kimeríti az állatkínzás fogalmát, és sajnálom szegény nyuszit.

Ha már extrém ételekkel akarod tömni, akkor itt egy oldal az adható és a mérgező dolgok listájával, így vehetsz neki levendulát is . [link]

2010. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!