Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak lehet berakni...

Tengerimalacnak lehet berakni zsebkendőt?

Figyelt kérdés

Hogy csináljon fészket stb.


Ez akkor fordult meg a fejemben mikor Meki degus blogját olvastam...


2011. jún. 20. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem csinál fészket belőle. Semmi szüksége a zsepire, én nem örlünék, ha megenné a malacom..
2011. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem csinál belőle fészket, hanem megeszi. Az pedig nem lenne jó.
2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ők nem csinálnak fészket

ne tedd be,megfullad

vagy ha le is tudja nyelni,székrekedése lesz,amibe belehalhat


kis törölközőt tegyél be ,abba bekucorodik (de olyat aminek nem tudja tépkedni a szálait)

2011. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De a legjobb a fából készülő házikó.
2011. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg boldogan elcsócsálná. Ha sima illatanyag és vegyszermenteset raksz be neki, akkor jó eséllyel semmi baja nem lesz tőel, de jobb se lesz neki, úgyhogy igazából felesleges.
2011. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ne tedd be neki.Nem hiszem h megenne,de a tengerimalacok nem csinalnak feszket.A horcsogok,egerek stb igen de a tengerimalacok nem:P.Esetleg betehetsz neki 1 darab anyagot amire fekudhet vagy lehet kisallat kereskedesekbe venni kis hazat nekik,nem draga,de nem muszaly szerintem mert anelkul is elvan:P
2011. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elvan anélkül is, de Te mennyire örülnél, ha nem lenne egy szobád, ahol biztonságban érzed magad? Búvóhely kell nekik, ahova visszavonulhatnak pihenni.
2011. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14:06 vagyok

természetesen házikó mellé gondoltam


bár mondjuk én alapból ugy gondolom minden malacnak van háza,önitatója,tálkája,szénatartó,normális nagy ketrec


aztán kiderül,hogy néha még kaja se

2011. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, 14:30, akkor értem már! :)

Sajnos igazad van...

2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ma 14:15 Méghogy nem lesz semmi baja?? Ahogy már korábban is írták, megfulladhat tőle, székrekedése lehet, vagy bármi más baja lehet!!

Kérdező:Ne tedd be, mert baja lehet tőle, és a tengerimalacok amúgy sem csinálnak fészket.

Valami olyan törölközőt,ronygyot tegyél be, ami nem műszálas, és nem könnyen téphető szét!

2011. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!