Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell tartani egy sünit?

Hogyan kell tartani egy sünit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 14:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
lehetőleg sehogyan. Vadon élő állat,nálad nem lenne otthon neki az erdő az otthona... :D
2011. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Az erdőben, a természetes élőhelyén, szabadon.
2011. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Óvatosan a kezedben, hogy ne ártsatok egymásnak, majd ahogy odaértél egy erdő széléhez, leguggolsz, és a földre engeded.. :)
2011. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

a kérdező szerintem az afrikai fehérhasú sünre gondol.. :DDD ezt lehet otthon tartani.

régebben akartam is de rohadt drága már maga az állat is.. ami olyan 6ezertől mehet 35-40 ezerig..

akkor a ketrec ami legalább 100cm hosszú. kaja: jóminőségű macskaszárazeledel, konzerv, állatifehérje ami megint nem olcsó. egyéb felszerelések: tál, itató, alom, játékok h nem unatkozzon.

ez összesen akár lehet 60 ezer vagy több is. (a ketrec maga majdenm 10-15 ezer)

havi szinten okoskodhatsz, az alom lehet h kijön olcsón, de a kaja megint üt. nem adhatsz neki tescos macskakaját. állatifehérje megint húzós és nem 2db lisztkukacot fog megnni.. és még a körülményekről szó se volt..

szerintem gondolj bele a dolgok hátterébe. :DDD tudnál neki havi 6-10 ezer ftot rászánni?? meglenne az állandó 22-23 fok?

ezek miatt mondtam le a sünről. nehéz a tartása és télen biztos h elpusztulna szegény mert kertesházba lakunk és ilyenkor rohadt hideg van..

én nem lebszélni akarlak róla de tényleg nagyon húzás már maga a kezdés is... ://///

2011. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
ja és még annyi h már engem egy aranyhörcsög boldogít. :DDD és 5000ftból kijöttem. :DD szerintem nem kell már erről beszélni.. xdddd
2011. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
[link] - tenyészetek weboldalain olvass utána, elég összetett és drága dolog.
2011. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Amúgy havi 3-5000ből megvan a tartása, nem kell vadulni :)
2011. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

oké de sokan még ennyit sem tdnának rászánni egy sünre..

és szerintem ez 3-5000 ft se kevés pénznek számít. :)

2011. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Tudom, de nem kell mindenkit elrettenteni, hogy többe kerül, mint egy kutya :D Maradjunk a tényeknél, nem egy hörcsög, de nem is kell beleszakadni, sem anyagilag, sem amúgy. Kedves, jó fej állatok, és aki nem lusta napi minimum fél órát meg párezer Ft-ot rászánni, az nagyon boldog lehet egy sünivel :)
2011. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Attól függ...találtad?Mert ha sünkutyáról van szó,a helyedben nem tartanám meg...
2011. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!