Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszidnak is van néha rossz...

Nyuszidnak is van néha rossz napja? Amikor nem olyan bolondos, hanem csak ugy fekszik, kedvetlen. Ez mitöl lehet? Enyémnek néha van és nem tudom h miért.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, de én ezt nem rossz napnak hívom, csak amolyan herevere, lusti nap. :) Most is pl el van tehénkedve a ketrecben, kis sonkáit kinyújtja, arcát a rácshoz nyomja és alszik. :D Szerintem most a meleg miatt. Amikor kiengedem is van h akkorákat ugrik h felér a a szekrény fogantyújáig, meg annyira fut h nekimegy mindennek:D máskor meg megül az ágy mögött aztán ott is alszik, vagy rögtön visszaugrik a ketrecbe.
2011. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és amikor ágy mögé befészkelődik és én meg ideges leszek amiért nem akar mozogni pedig kint van, kicsit megszoktam lökni a seggét hát látnád azt a gyilkos pillantást. :D
2011. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, nekik is lehet ilyen napjuk. Van, hogy egész nap le se lehet ütni, olyan eleven, néha meg semmivel nem lehet aktivitásra bírni :)
2011. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet rossz napjuk. A mijeink befekszenek az asztal alá és meg sem mozdulnak. Egész nap olyan érzésem van, mintha nem is lennének nyulaim. Semmire nem reagálnak.
2011. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
20%
lekell őket vágni, aztán mehetnek a pörköltbe XD
2011. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!