Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? (szíriai törpehörc...

Mit tegyek? (szíriai törpehörcsög. )

Figyelt kérdés

Nyaralni megyek a családommal egy hétre Tiszafüredre.

Van két szíriai törpehörcsögöm akik most egy 40L-es akváriumban vannak , minden jóval ellátva. (:

Ha viszont nyaralni megyünk , mivel nem tudjuk kire rábízni , ezért magunkkal visszük , de csak egy ketrecünk van.

Szerintetek nem fogják bántani egymást?

(Most is együtt vannak , de néha összeverekednek , pedig egy fiu egy lány és testvérek.)


2011. júl. 1. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd őket külön ketrecbe, mert kinyírják egymást! Tapasztalatból mondom. És úgy vigyétek magatokkal külön-külön ketrecbe és soha ne tegyétek őket össze!
2011. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos csak egy ketrecünk van..

Viszont vagy egy felesleges kisebb terráriumunk is ..

1,5 óra lesz kb az ut.. Remélem annyit kibirnak együtt..

Aztán egyikük a ketrecbe , másikuk terráriumba..


Bár most is olyan jól elvannak .. együtt.!

2011. júl. 1. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Továbbra is azt mondom, tedd őket külön az út során is. Az enyéim is néha jól elvoltak, és mindig váratlanul verekedtek össze, mígnem az egyik tele lett véres sebekkel és kifolyt az egyik szeme, ömlött belőle a vér, ezáltal megvakult egyik szemére, próbáltam őket elválasztani, de nem sikerült, még én is megsérültem amikor beraktam a kezemet, kiszámíthatatlanok és hirtelen támadnak egymásra! Na, azóta nem tartok együtt hörcsögöket, mindig csak 1 van!

2011. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!