Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 4 hónapos törpenyuszim...

Van egy 4 hónapos törpenyuszim, és szeretnék mellé társat. Milyen nemüt illetve korut? Együtt is lehetnek a ketrecben, vagy külön ketrec? Napközben 25m2-s területen együtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

valószínű h veszekednének ha 2 ugyaolyan neműt vennél ...

sztem vegyál egy fiút(ha lány nyuszid van ) vagy egy lányt (ha fiú nyuszd van ) a fiút mindenképp ivartalanítsd!!!! és akk semmi nagyobb gond nem lehet

a 25 nm-es hely nagggyyoooooooon jóóóóóóóóó és sztem jó lesz velük



sok szerencsét

2011. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban az a legtökéletesebb, ha külön neműt választasz, és az egyiket (inkább a fiút) vagy mindkettőt ivartalanítod (ez a legjobb megoldás). 2 bak nyuszi soha nem fér meg egymással, verekszenek. 2 lány nagy valószínűséggel jól meglesz férni, akár még ivartalanítás nélkül is, de eléggé természetfüggő, hogy jönnek ki. Ott is lehetnek gondok. Egy fiú és egy lány biztos, hogy remekül meglesz. Nálunk is ez a felállás. Az első nap még megkergették egymást, de másnapra a legjobb barátok lettek, mindenhová együtt járnak azóta is. Egy ketrecben laknak, egy 100x100-asban. Nem kell őket külön ketrecbe zárni, mert akkor hiányoznak egymásnak. A fiút korán ivartalanítottuk, a lányt épp tegnap. Viszont célszerű lenne akkor várnod még 2 hónapot a vásárlással, mert fél éves kortól lehet műteni a nyuszikat. A kor szerintem mindegy, bár állítólag a nagyjából azonos korúak érzik magukat együtt a legjobban, mint az emberek. A mieink is egyidősek.

Szóval szerintem az lenne a legjobb, ha fél éves korában vennél egy másik nemű fél, maximum 1 éves körüli nyuszit.

2011. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!