Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér lehet amit hallok?

Boborja kérdése:

Egér lehet amit hallok?

Figyelt kérdés
a szobába feküdtem és neszt hallok a sarokból a szekrényt elhuztuk de semmi már két napja tart mi lehet?
2011. júl. 6. 01:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Platypus!

A hagyományos csapda sem rossz, mi is használjuk kombinálva a ragasztóssal. Viszont az ügyesebbek kiszedik belőle a csalit. Érdemes az alá is tenni papírt. Volt, hogy kifolyt az egér agya, mert fejen találta, és vizelettócsa is lehet utána. A ragasztósnál írtam, hogy üsse agyon, ne szenvedjen (ez csak akkor működik, ha mindig van otthon valaki).


Ha csak akkor hallja, ha lefekszik, könnyen lehet egér. Eleinte bátortalanabbak az egerek, és csak akkor mozognak, ha csend van. Pár nap alatt nem érezni a szagát. Nyáron nem nagyon szoktak megjelenni, talán a hideg zavarta meg, vagy valamivel bevitték.

2011. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ mindenkinek 3 napja van benn több ragasztos csapda kolbásszal és sajtal de semmi a férjem liter sósavat beöntött arra a részre ahnnan jött a hang ezután nem hallani semmit de egy nagy barna bogár keveredett elő, megdögölve találtam meg.
2011. júl. 9. 16:37
 13/13 anonim válasza:
51%

ha egér is, mért akarod megölni???

mit tehet arról a jövevény, h félelmében betévedt hozzátok, és nem mert kimenni...

lehet h épp azért kaparászik, mert lyukat csinál, amin majd ki tud menni :)

2011. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!