Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfog halni a hörcsögöm?...

Megfog halni a hörcsögöm? Csak szerintem nagyon vékony (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]



Izgága meg minden,de szerintem nagyon sovány.Érzem a pici csontjait.Amikor eszik és összegömbölyödi akkor teljesen látszik a gerince...


2011. júl. 6. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy átlagos test hörcsögnek. Ne aggódj. :)
2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!Nekem is régen volt hörcsögöm..És ő is nagyon vékony volt. Kb. 3-4 évig élt.Szóval..Szerintem nem kell aggódnod.Ő ilyen alkat.:)Ezt el kell fogadni.Max ha ennyire izgulsz érte,adj neki valami laktatóbb ételt.pl. kenyérdarab.De amúgy nyugi,nem fog meghalni! :) Csak ő ilyen fajta:D

L/12

2011. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kenyér puffaszt..:/
2011. júl. 6. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Így képről nem tűnik kórosan soványnak, egy kicsit "púpos". Mennyi idős? Az öregedés egyik jele, hogy kissé összetöppednek.
2011. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb másfél éves....Még nagyon pici volt amikor kaptam.
2011. júl. 6. 13:50
 6/7 anonim válasza:
Szerintem semmi baja. Egészségesnek látszik, az meg teljesen természetes, hogy érzed a csontjait meg a gerincét. Nekem is volt hörcsögöm (már halott) annak még a bordáit is éreztem, meg a szívverését...
2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem látom, hogy túl sovány lenne. Nekem 2 dzsungim van és egyikük sem túl nagydarab. A tenyésztőnél, akitől a második hörcsögömet vettem volt kétszer akkora is, mint az enyém, de ugyanakkora is. Viszont az én nőstényem kicsit meghízott miután tápot váltottam náluk, szóval attól is függ, hogy mit adsz nekik, de szerintem nem kell aggódnod. Kenyeret pedig adhatsz nekik, de csak ha már teljesen kiszáradt, az enyémek szeretik.:)

L/23

2011. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!