Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem taszító a fiúk...

Csak szerintem taszító a fiúk rettentően vékony, szinte nőies lába/vádlija/?

Figyelt kérdés
Komolyan... 19 éves lány vagyok, és annyira kiábrándító mikor egy pasinak ilyen pipaszár lába van, miért nem sportol valamit, focizik vagy nem tudom. Annyira kiábrándító tud lenni.
2011. máj. 17. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! :)
2011. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én is csatlakozom ;)
2011. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is gáz. főleg ha borotválja is, úgy hogy látsizk h borotválja (múltkor egy pasi térdnadrágban volt, a vádlija le volt borotválva elölről, mármint a sípcsontjánál, hátul meg volt 2-3 csík ahol nem.. és elég gáz volt), meg akkoris gáz ha nem látszik xD, mert ha alapból nincs szőr akkor már borotválva van..

meg gázak szerintem még a nőies dolgok a csőgatyától kezdve a lila árnyalatú pólókig.

2011. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen az alkata akkor focizhat bármennyit, akkor se lesz vastagabb lába. Egyik ismerősöm állandóan gyúr, sportol, szedi a tömegnövelőket és ugyanolyan gizda mint előtte. Nem olyan férfias a vékony láb, de szerintem nem is visszataszító. Nálam az ilyesmi nem kizáró/szakító ok.


19/L

2011. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, szerintem a saját lábamnál legyen vastagabb az övé..

úgyhogy én is csatlakozom=D

2011. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyén néz ki...de ha olyan az alkatuk nem sokat segít rajtuk a sport se ,mert ugyan izmos lesz, de még mindig vékony a vádlijuk(általában)
2011. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted :) 24L
2011. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, de van, akinek olyan az alkata, nem mindenki tud vele mit kezdeni.

(Alapból nem jönnek be a vékony pasik, úgyhogy nem jutok el a vádlijáig... De pl a pasiknak meg általában taszító, ha a nőnek nincs dereka, mégsem tud mindenki tenni ellene, van, aki alapból ilyen alkat, hiába fogy/hízik/sportol, az arányok leginkább a genetikán múlnak.)

2011. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!