Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj ha a malacom ennyire félős?

Baj ha a malacom ennyire félős?

Figyelt kérdés
Ha kiveszem a ketrecéből,azonnal visszamegy(általában enni)de igazából az aggaszt hogy mikor lerakom a szőnyegre,meg se mozdul.Egy évre otthagynám,akkor is max.két lépést tenne.Más tengerimalac is ilyen félős?
2011. júl. 6. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát határozd meg a "baj" fogalmát, és máris megválaszolhatod magadnak, hogy baj-e, hogy félős...

Amúgy a tengerimalac alapvetően prédaállat, valahol természetes, hogy mindentől fél. Persze idővel ennek javulnia kell, meg ha kicsi korától foglalkoztak vele rendesen, akkor eleve bátrabb, de a lényeg, hogy foglalkozz vele sokat, és majd felbátorodik.

2011. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát foglalkozom vele sokat,és régóta megvan,de kifejlett disznóként vettük,szóval nem tom,mit élt át ezelőtt.Mármint nem tudom azt se hogy hány éves...nem mondták,de kösz a választ.
2011. júl. 6. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

az én előző malim is ilyen volt. kitettük a szobába sétálni, és azonnal hazarohant :) szegény meghalt márciusban.


most van 2 másik malackám, őket alig merem kitenni, mert imádnak szaladgálni.


van egy megfigyelésem, miszerint a rozettás malacok félénkebbek mint a normál, vagy hosszú szőrűek.

2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike,az én malim azt hiszem rozettás....:)
2011. júl. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!