Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy aranyhörcsögnek elég egy...

Egy aranyhörcsögnek elég egy 45*28*22 méretű ketrec?

Figyelt kérdés
a 22 cm a teljes magassága ,a 28 a szélessége és a 45 a hossza!nemrég kaptam a hörit meg a ketrecet is!van benne neki egy mókuskerék,két ilyen házikóféle ahova el is tud bujni meg ilyenek!egy hosszu papir guriga!van amugy kicsi guriga is!meg a szikszalagnak(nagy ,az a része amiröl le tekerjük azt aszikszalagot!és mikor elfogy akkor marad egy karika vagy mi,nekem ilyen van a ketrecébe felakasztva és papirból van!)!ez jó neki?és amugy nagyon szereti akereket,imádja mindig azt tekeri!
2011. júl. 8. 12:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem jársz Debrecenben a közeljövőben? Nekem van egy emeletes ketrecem, odaadnám ingyen is. Postán nem lehet feladni, ahhoz túl nagy.
2011. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
sajnos nem!meg egyébként nagyon rendes vagy!nem tudnál rola képet felrakni?meg a méreteket leirni?csak az abaj hogy én szinte még nem is jártam ott!meg pont most kaptam egyet ugyhogy nemtudom!de ha képet meg méretet tudnál nekem ide rakni vagy mi !talántalán!mert azért is most fizettünk 3000-ret plusz apostakölcség 1050!
2011. júl. 9. 15:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Fent van a padláson, majd valamelyik felmászok, megmérem, és lefényképezem. De tényleg nagy alapterületű, és magas.
2011. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

értem!amugy nekem bizti jó lenne!csak anyum biztos nem egyezne bele merthogy minek másik most kaptál meg hova rakjuk stb! vagy max ugy hammégis megengedné ami nem valami valoszinű akkor abba raknám a mostani hörit a kicsibe meg kérnék egy törpehörit :D vagy nemtom

de ha felhozomneki hogy van egy ketrec és jó lenne meg minden akkor biztos azt mondja majd hogy nem kell az nekünk,most kaptál meg amugy is akkor azt hova tennénk??ugyhogy nemtudom!

2011. júl. 10. 10:13
 15/19 A kérdező kommentje:
de egyébként nekem jó lenne! :)
2011. júl. 10. 10:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Utazhatsz már egyedül?

Tényleg szívesen odaadom, mert én már nem tervezek újabb hörit, de ahhoz el kellene jönnöd érte Db-be.

2011. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

12

de anya csak a városban enged szinte még csak!de még oda se nagyon!meg neki biztos nem kell!pedig jényleg jó lehet!nagyon rendes vagy egyébként! :) amugy te hány éves vagy?

2011. júl. 10. 10:40
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 40 éves vagyok, és nő :))

Nagyon sokáig voltak hörcsögeim, imádom őket, de nehezen viseltem a halálukat, ezért úgy döntöttem, hogy egyelőre nem akarok többet. A ketrec meg fent csücsül a padláson.

2011. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tanulj meg légyszi írni, mert semmit nem értek.....
2012. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!