Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSÉG- Mit jelent az ha...

SEGÍTSÉG- Mit jelent az ha lepisil a tengerimalacom?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arra a kérdésre szeretnék választ kapni mit jelent az hogy lepisil a tengimalacom, amikor kiveszem a ketrecből imádja de magamhoz veszem fura hangot ad ki és lepisil kb. 15 simogatás után. MIT JELENTHET EZ?!?!
2011. júl. 9. 15:04
1 2
 11/17 anonim válasza:
9%
mi a f*szé szavaztátok le a kommentemet??? nem értelmesebb az hogy szimplán hugyoznia kellett mint hogy így fejezi ki a szeretetét vagy ilyesmi???:O
2011. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert ott és akkor kell pisilnie, valószínűleg azért, mert felfokozott állapotba került tőled, vagy az öröm, vagy a félelem miatt. De ő konkrétan ezzel semmit nem akar kifejezni, egymást sem pisilik le merő szereteből...
2011. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Platypus ***** válasza:
Miután kiengeded a ketrecből, ne vedd azonnal az öledbe. Náluk természetes, hogy megjön az üríthetnékjük az izgalom hatására, tehát közvetlenül a ketrecből kikerülés után. Először hagyd, hogy fusson két kört a szobában, végezze el a dolgát, és csak utána vedd ölbe.
2011. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szoval, akkor futas kozben, a szoba minden sarkaba vegezze el a dolgat?
2011. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Platypus ***** válasza:
Nem, van amelyik visszaugrik a ketrecbe, de ki lehet rakni alomtálcát vagy egy papírdobozt is. Ha a malac otthonosan mozog a szobában, akkor nem mindenhova fog potyogtatni, hanem az általa szimpatikusnak tartott sarkokba. Ezt ki lehet használni, és odarakni egy alkalmatosságot, ahova probléma nélkül potyogtathat. Amúgy még mindig jobb, ha a sarokba végzi a dolgát, mintha az ember ölébe.
2011. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hmmm, koszi.
2011. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hát nem tudom miért.. az én malacom nem szokott lepisilni engem, talán pici korában fordult elő párszor, mikor nem nagyon tudta vissza tartani. most már akár fél órára is ki tudom venni a ketrecéből (simogatni, szaladgálni) anélkül hogy pisilne vagy bogyózna. vicces, mert amikor ki akarom venni, mindig elszalad, pisil egyet és visszajön hogy mostmár kivehetem. :)))
2011. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!