Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! A fiú tengerimalacom...

Segítség! A fiú tengerimalacom vért pisil. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek több oka lehet. pl. a felfázás. vidd orvoshoz.
2009. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


az enyémmel is ez történt pár hete.. 5éves a cocikám, születése óta nálam van.


Kiderült, hogy veseköve van, és hogy egy daganat van a hugyhólyagja fölött..



Apucija is vesebetegvolt, de 5év után gondoltam nem jön ki rajta. (későn derült ki hogy apu az..)

Azóta túlesett pár kezelésen, infúzió,bélflóra regenerálók, immunerősítők, ultrahangvizsgálatok.. stb. Azóta jól érzi magát, kezd hízni is. Remélem a daganat ott marad ahol van, vagy még össze is megy..

Jól érzi magát, a köve már kijött, így nem pisil véreset.

Pár nap múlva kivihetem a kertbe, hogy ott játszon. Ezért fohászkodtam a kezelése alatt..hogy megérjen legalább még egy napot a napsütötte kertben, hogy legelészhessen kicsit..


véres pisit mellesleg még felfázás, és a hugyutak gyulladása is okozhatja. vagy az, hogy valamilyen módon megszúródott a fütyije.


Remélem szerencsésebb lesz a cocid mint az enyém. drukkolok!


Caelestis

2009. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
vámpír??
2009. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vámpííír???? A vámpírok mióta pisilnek vért????


Egyébként látom, hogy a kérdés már elég régi, de azért hozzátenném, hogy a céklától pisilhet pirosat :)

2010. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!