Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik hörim nem akar...

Az egyik hörim nem akar kijönni a mókuskerékből. Egész nap benne rohangál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjad, elvan ott, majd ha megéhezik, úgyis kimegy enni :)
2009. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vedd ki. Nekem volt egy hörim, az egész nap hajtotta a kereket aztán amikor elfáradt, nem figyelt oda és a kerék bekapta a lábát. Nagyon keservesen nyüszített, sípolt, el kellett altatni. A másik höri a bánattól felfúvodott és a következő napon elpuszutlt. Szóval csak annyit akartam mondani hogy a mókus kerék nem játék.
2009. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húú. Hát nem tudom. Egy kicsit megijesztettél. Valójában nincs társa. Lehet, hogy kiveszem a kereket. Remélem a te hörid azért jól van, a másikat sajnálom. Még nem hallottam ilyenről.
2009. márc. 30. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát lehet hogy jobban jársz igen. A másik höridet sajnálom bár nem tudom hogy pusztult el. Igazából én egy kis cipősdobozban tartottam a hörimet semmi játék nem volt csak egy kis alom a négy fal között. Így biztonságban tudtam. Néha levettem a fedelét simogattam de nagyon féltem hogy baja lesz (összetöröm) így gyorsan visszaraktam és be a dobozt az ágy alá. Te nem félted nagyon Őt?
2009. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább vedd ki, csak egy kis időre tedd vissza. Túlhajthatja magát, bekattanhat. Unalmában csinálhatja. Jó lenne ha egy társat is vennél neki, egy hörcsögnek is unalmas egész nap egyedül, kettő már elvan egymással.

Azért egy cipősdobozban tartani egy hörcsögöt játék nélkül állatkínzás. Egy hörcsögnek is vannak igényei. Szaladgálni szeretne, játszani, társra vágyik. Szerintem egy cipősdobozban tartott hörcsög záros határidőn belül elpusztul.

2009. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15:29 es te hány éves vagy? 12? Cipősdobozban az ágy alatt, csak egy kis alommal, egyedül. Normális vagy te?
2009. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a hörcsögnek kell valami h lássa h foglalkoznak vele! Alapból a cipősdoboz nagyin kicsi!!!A mókuskerék jó dolog.nagyon szereti ha meg túlzásba viszi akkor vegyük ki...de ha nagy a hörcsög akkor akár napi 7 órát is mókuskerekezhet.ha törpehöri akkor csak napi 2-t.
2009. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!