Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HELP! A Dzsungáriai törpehörcs...

HELP! A Dzsungáriai törpehörcsögöm fel-alá rohangál az akváriumában és folyamatosan 2 lábra áll és az üveg falát kaparja! Ez mitől lehet, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 07:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

ki akar jönni :)


rakj be neki kereket amit tekerhet, meg egy kis házikót, amibe elbújkálhat

2010. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szomjas, rakjál be neki tiszta edénybe vizet
2010. jún. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Hogy kapcsoad be neki a tévét, hogy ő is nézhesse a VB-t.
2010. jún. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszi, van benn neki kaja, víz is.

meg a háza és mókuskereke is van.

bár most a mókuskerék éppen nem volt bent, szerintem azt kereste :)

2010. jún. 12. 07:51
 5/19 A kérdező kommentje:

ja a VB-t x)

okos mondhatom *.*

2010. jún. 12. 07:52
 6/19 anonim ***** válasza:

07:35 - ez nagyon rossz vicc volt...

Egyébként ki akar jönni, ajánlom, ahogy az első hozzászóló mondta, hogy mókuskereket rakj be neki.Akkor tud többet mozogni.Ha van hörcsöglabdád amibe berakhatod a hörcsögöt, rakd bele és engedd szabadon, de figyelj rá meg ne szökjön!:D Ha nem tudnád milyen ez: [link] és érdemes venni itt egyet: [link]

2010. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél neki vizszintes rácsozású ketrecet, az üveget nem szeretik. Sokkal jobban elvannak ketrecben, aminek mászkálnak az oldalára.
2010. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet mondani akar valamit.
2010. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, a ketrec nem valami jó választás. Persze lehet hogy a tied szeretni fogja. Nekem eddig 6 hörim volt az utolsó kettő meg akváriumban. A ketrecbe mindig fel akartak menni, és beakadt a picike lábuk:(. De azért vigyázz a ketreccel):
2010. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Az üvegben belül nincs légmozgás, szegény hörcsögödnek sokkal melegebb van odabent, a rossz, elhasznált levegő is megreked. Sokkal egészségesebb a ketrec, persze igazi rágcsáló ketrec. Ez szabadon szellőzik, ráadásul a ketrec fala önmagában is remek szórakozás a hörcsögnek, felmászik rá, a "pjafonján" csimpaszkodik két manccsal, stb. Én is azt javaslom, hogy lepd meg egy igazi rágcsálóketreccel.
2010. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!