Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem nekem ment el az...

Ugye nem nekem ment el az eszem? Amíg nem önálló a gyermek nem hagyjuk itthon felügyelet nélkül, ha beteg és fekszik, ha egészséges, és rohangál, sose.

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem merném otthon hagyni, még úgysem ,hogy az apja mondjuk alszik, és nem keltem fel, csak elszaaldsok a boltba. Az ördög nem alszik!
2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kisnita ***** válasza:
Nem, nem ment el az eszed :D De kifejthetnéd bővebben:)
2011. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szomszédasszony beugrott, és elcsípte, ahogy a fiamnak mondom, hogy ha xy megjön kimegyek venni neki finomat. Erre kijelentette, hogy így sose lesz önálló a gyerekem, hagyjam nyugodtan itthon egyedül, semmi baja nem lesz, arra a 30percre amíg a boltban vagyok.

A nagynak 38,1a láza, rettentő taknyos, a kicsi láztalan takonygombóc:(, na és így hagyjam őket itthon.

Még csak vizet se tudnak engedni maguknak, ha szomjasak lennének...

Persze az öreglány csak benézett, leelenőrzött, maradni nem marad, mert betegek a gyerekek(23 és 4hónapos)

2011. máj. 19. 15:41
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem , természetesen nem hagyjuk ott!!! Nekem 4 éves a nagyobbam, 2 a kicsi, SOHA se hagytam őket egyedül bent a házban (leszámítva mikor az ajtó előtt teregetek, míg ők bent alszanak).

A baj iszonyat hamar megvan...

ehhez képest én is több olyan anyukát (sőt barátnőmet is) ismerek aki simán kimegy a boltba, pékségbe, újságoshoz stb. amíg a gyerek alszik vagy amíg a 3-4 éves bent játszik egyedül vagy állítólag tévézik...

2011. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15.42 vagyok, főleg betegen pláne nem hagyom ott...ááááá nem értem az ilyen hozzáállást, nem attól lesz önálló...
2011. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
23 hós???még jo h nem hagyod egyedül!!ne várjunk önnállóságot még tőle!!!
2011. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a 7 évesemet mostanában kezdtem el 20-30 percekre egyedül itthon hagyni, amíg boltba elszaladok. De nem csinálhat szó szerint semmit, addig ki kell bírnia a kanapén ülve, tévézve. Kisebb korában soha egy percre nem hagytam magára!
2011. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg nem én vagyok a hülye:)

Elég önálló ahhoz, hogy mellettem "kinyírja magát", nem kell még pluszban rásegíteni

2011. máj. 19. 15:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Még az alvó gyermeket sem szabad magára hagyni otthon egyedül. Soha sem lehet tudni.....
2011. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szomszédasszonyod nem normális! Remélem neki nincs gyereke. Nemhogy 30 perc, de még 30 másodperc alatt is történhet tragédia!
2011. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!