Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? A nyulaim...

Mit csináljak? A nyulaim hajnalban elkezdenek zajongani, dobálják a tálat össze-vissza ugrálnak, hogy felkelek/nem tudok tőlük aludni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 03:51
 1/9 anonim válasza:
57%
nekem régen amerikai mókusom volt, ami ugyan ezt csinálta. mikor már nagyon elegem volt, akkor bevittem a fürdőbe és leoltottam a villanyt, és mikor felkeltem akkor vissza a szobába.
2011. aug. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem csak 1 van de ő tudja a rendet:-D Amikor le van takarva a ketrece ESTE akkor onantól kezdve reggelig kuss van :D próbáld meg te is egy pléddel letakarni, de szigoróan úgy, hogy csak a tetejét meg 1vagy 2 oldalát. Levegőt had kapjanak:-D
2011. aug. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A letakarásos módszer nekem is bejött, csak figyelj mit raksz rá, mert nekem kirágta a lepedőt amit rátettem:DDDD
2011. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is dobálja a tálát..xD Folyton a száraz kajája a földön van..:-S De ha zavar, felkelz akkor kiveszem a tálat és egye meg a földről..xD Aztán majd reggel vagy később megkapja.. adtam be neki WC papír gurigát is, hogy azt dobálja, 1-2* játsszik vele, de akkor is neki csak a zörgös tál kell neki..xD
2011. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek márvány tálkát,ennyi az egész :)
2011. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Kivéve az első hozzászólót...

Megprobálom ma este letakarni egy pléddel, és beszerezni egy márvány tálat. A nyulak olyan mint a vekker :D:D

2011. aug. 14. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Fáraszd le őket nagyon naközbe.
2011. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éjszakai állatok, nagyon kis aktívak ilyenkor, ha tudd, engedd ki őket estére, egyébként nevelés kérdése. Én se tudtam aludni tőlük mikor kicsik voltak, egész este zajongtak, és még most is néha rájön a kisebbikre a dili...utoljára már nem bírtam, kitoltam a folyosóra, ott bezzeg nem zajongott. Zörgős tál nekünk is van ;)
2011. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem görényei vannak,na ők is tudnak zajongani,kitenni őket nem tudom mert nagy a ketrec,mindig az alomtálcát próbálják felborítani és olyan idegesítő-.-Fúú
2011. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!