Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tartsak egy sünt?

Hogyan tartsak egy sünt?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ez egy védett állat. Párom tegnap este talált egy bokorban egy sünit. Hazahoztuk. Családi házban lakunk. Gondolom nem terráriumban tartandó. Megszeretném tartani. De ha készítenénk neki egy legalább 2 négyzetméteres kuckót,helységet neki az udvarban mert nem tudom lakásban tartható-e és ha igen hogyan miféle körülmények között. A probléma az h. nekünk van 3 macskánk és egy tacsi kutyusunk akik nappal kint vannak az udvaron és csak éjszakára vannak beengedve a lakásba. Ha most kint tartanánk egy kis helyet fabrikálva neki az udvaron akk. hogyan oldjuk meg h. ne bántsák az arra járó másféle állatok?
2011. júl. 18. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Elég baj, hogy hazavittétek a sünt. Lehet, hogy anya, és ezzel az alom akárhány kis sünjét éhhalálra ítéltétek.

Védett állat, fogságban tartani tilos.

2011. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sehogy, a sünt nem lehet elzárva ketrecben tartani mert megfog szökni. Nekem volt és valahol itt is élnek a szomszéd és az én garázsom közötti 1 méter széles kis átjárón. De akárhányszor befogtam őket mindig megszöktek, utána érdeklődtem egy állatorvos ismerősömnél és ő mondta ha nagyon elzárjuk ahol nemtud kiszökni pár nap után elpusztulna. Szóval neked sem ajánlanám.
2011. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Védett állat, engedjétek vissza a környezetébe minél hamarabb!!!
2011. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
vidd vissza oda, ahol találtad! Miért vittétek haza, ha tudtátok, hogy védett állat?
2011. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda ahol találtátok.Ha nagyon szeretnél sünit vegyél olyat ami otthon is tartható.
2011. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Magad írtad hogy védett állat. És amit te akarsz ezt úgy hívjak, hogy állatkínzás!!!!!

Vigyétek vissza.

2011. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Más is otthon tartja,sztem nem én vagyok az egyedüli. Amúgy meg ki tudja. Lehet hím. Az interneti leírások szerint lehet otthon tartani. Azért kérdeztem h. miféleképpen lehetne megoldani?!
2011. júl. 18. 14:41
 8/20 anonim ***** válasza:
Miért kellett hazavinni szegényt? Beteg? Rengeteg bokorban lehet látni sünit, nálunk is van egy csomó. Ezért még nem kell hazavinni őket. Annyira aranyosak ott ahol vannak:) A süni nem háziállat, nem jó neki ha fogságban tartják. Te jól éreznéd magad egy börtön cellában? Ugye nem?
2011. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 De Puta Madre ***** válasza:
Szerintem kevered a Mini sünnel a vad sünt. A mini sünt szokták tartani, arra való. A vad sün amúgy nagyon sok betegséget terjeszthet úgy tudom.
2011. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
lehet hogy aranyos de igen a sün a nagyon fertőzés terjesztő állat.jobban mint a patkány.szerintem is engedd vissza a saját környezetébe.ő ott érzi jól magát. :)
2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!