Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tartsak egy sünt?

Hogyan tartsak egy sünt?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ez egy védett állat. Párom tegnap este talált egy bokorban egy sünit. Hazahoztuk. Családi házban lakunk. Gondolom nem terráriumban tartandó. Megszeretném tartani. De ha készítenénk neki egy legalább 2 négyzetméteres kuckót,helységet neki az udvarban mert nem tudom lakásban tartható-e és ha igen hogyan miféle körülmények között. A probléma az h. nekünk van 3 macskánk és egy tacsi kutyusunk akik nappal kint vannak az udvaron és csak éjszakára vannak beengedve a lakásba. Ha most kint tartanánk egy kis helyet fabrikálva neki az udvaron akk. hogyan oldjuk meg h. ne bántsák az arra járó másféle állatok?
2011. júl. 18. 14:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet venni állatkereskedésben hobbi célra, vegyetek egy olyat, és a boltban felvilágosítanak a tartásáról, azt tarthatod terráriumban is.
2011. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Végül elengedtük. :( De egy kisállat kereskedésben nagyon drága gondolom és nem is lehet kapni bármelyik kisállat kereskedésben. Én még sosem láttam ilyen helyeken,pedig szoktam bemenni höriket venni több helyre is.
2011. júl. 18. 17:01
 14/20 anonim ***** válasza:
Drága az tény, de nem tudom, mennyi. Nem tudom hol laksz, én Pesten sok helyen szoktam látni pl plázákban.
2011. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én Bárban lakom egy kis faluba Mohácstól 10 km-re. Viszont Pécsre van bérletem,szoktam feljárkálni de még sem láttam ott se.
2011. júl. 18. 18:12
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]

esetleg böngéssz itt v bárhol máshol a neten, csak írd be: eladó sün

2011. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát ezen az oldalon nincs eladó sün Baranya Megyében.
2011. júl. 18. 18:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Pesten nagyon sok van minden oldalon. Szerintem ha egyszer erre jársz, szervezd úgy h egy sünt is felszedsz. Esetleg feljöttök egy napra kirándulni és sünt szerezni. Vagy minden nap beütöd google-ba h eladó sün baranya, és egyszer lesz, amúgy találta, de az 35ezer, gondolom, az túl sok.
2011. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Augusztus 10.-e környékén majd mek Pestre. Sztem akk. körülnézek. Amúgy igen sok. Néztem egy oldalon amit az előző válaszoló küldött ott Pesten pl. 7 ezere ft ért adták.
2011. júl. 18. 19:58
 20/20 anonim ***** válasza:
Az olcsó sünben lehet hogy nem lesz sok örömöd, de ahogy érzed. Na meg ha ennyire akarsz rajta spórolni, akkor vegyél plüss sünt, mert a felszerelése, a tartása is drága, a kezeltetése is lehet az, ha esetleg megbetegszik, satöbbi. Akinek nincs pénze, az ne tartson állatot.
2011. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!