Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak?...

Milyen állatot tartsak? Csincsillát?

Figyelt kérdés
Akartam kiskutyát venni (maltézert) de anyumék nem engedik, mert már van 3 kokker spanielem. macskát nem szeretnék, mert abból is 3 van. én állat függő vagyok :D halaim is vannak, teknőcök, hörcsögeim voltak, de most szeretnék 1 új állatot tartani. csincsillára gondoltam. birnátok ajánlani még valamilyen kisemlőst? előre is köszi :)
2011. szept. 10. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot,esetleg papagájt vagy degut ajánlok...nézz utána a netten ,hogy hozzád melyik illik!sok sikert!!
2011. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Höri,tengerimalac,degu,csincsilla,agáma,patkány,pók,sikló,nyuszikaaaa más nem jut eszembe esetleg gyík vagy valamilyen kis madár.
2011. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem voltak csincsilláim, de annyira nem szerettem őket. Nem az a dögönyözős fajta. Inkább törpe nyuszit vegyél, sokkal jobb fej. :) A papagájt nem ajánlom, mert van nekünk 2 és nagyon idegesítő, amikor hétvégén szeretnéd sokáig húzni a lóbőrt, ők meg napkeltekor elkezdenek ordítani. :D
2011. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!