Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bak vagy nőstény nyulat...

Bak vagy nőstény nyulat válasszak inkább?

Figyelt kérdés
Van már egy bak nyulam, őrá jellemző, hogy mindent megjelöl (összespriccel)....ezért gondoltam hogy a nőstény nyúl jobb választás lenne....És még egy kérdés...mivel egy szobában aludnék vele, ezért érdekelne hogy mennyire zörögnek éjszaka?
2011. júl. 19. 12:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és ha zörögnek éjszaka, náluk működik a letakarás? (madaramnál bevált :D)
2011. júl. 19. 12:37
 2/13 anonim ***** válasza:
Nőstényt!A bak nyulat ivartalaníttatni kell mert erős a szaga ha bent tardod!Nem a letakarás nem segít!!!:)
2011. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A nőstény nyúl meg idegbeteggé válik amikor tüzel, és sír karmol harap.
2011. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia ahogy írtad a bak nyúl mindent megjelöl ezért a nőstény tényleg jobb választás viszont akkor nagyon kell figyelned nehogy kis nyuszik legyenek =) hacsak nem ez a célod velük.Nekem is bak nyulam volt de kiheréltettük így most nyugottabb viszont felborul a hormonháztartása.

Énis egy szobában alszok vele és sokszor van olyan hogy éjjel felébreszt.Főleg mikor isznak (ha golyós itatót veszel neki) vagy csak elkezd kaparni vagy rágni a ketrecét.Hát letakarni még nem próbáltam de lehet hogy beválna =)

Jó nyulazást! :)

2011. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Platypus ***** válasza:
A bak nyulat sokkal olcsóbb ivartalaníttatni, és gyorsabban is épül fel a műtétből. Egy nőstény és egy ivaros bak egy lakásban elég sok probléma forrása lehet.
2011. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a nyúlakkor alszik amikor kedve tartja, ÍGY NAPPAL JÓ SOKAT KELL VELE foglalkozni hogy estére lefáradjon és amúgyis lusták
2011. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A két nyúl soha nem fog találkozni. A jelenlegi nyulam a kertben lakik
2011. júl. 19. 13:15
 8/13 A kérdező kommentje:

Kicsit félek nőstény nyulat venni...Régen volt egy, Aliznak hívták....az a nyúl komolyan gyűlölt engem, állandóan morgott rám, harapott, karmolt és mindent szétrágott (többek között a téglát is)


Kettő bak nyulam volt eddig (az egyik ugye még most is él :D) mind a kettő egy angyal volt....semmit nem rágtak meg, odajöttek hozzám, lehetett simogatni...csak annyi a panasz, hogy jelöl....de ezt ivartalanítással meg lehet szüntetni ugye?


Na szóval ezért félek nőstény nyulat venni :D

2011. júl. 19. 13:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nőstény nyulam van, órákig a nyakamban ül és alszik... :)


Nem ettől függ a személyisége...

2011. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a nemétől függ a személyisége. Ha még kicsi, mikor megveszed és sokat foglalkozol vele, kedves lesz. Nekünk lány és fiú is van. A lányt 2 hónaposan vettük, és nagyon kedves, állandóan jön simogatózni meg puszilkodni, felugrik az ölembe, kedveskedik. Igaz, kapart meg rágott, de ivartalanítottuk, remélhetőleg megoldódik. A fiút 1 évesen vettük magunkhoz, mivel nem mi neveltük, tartózkodó, inkább a lánnyal foglalkozik, ő sosem jön oda hozzánk. Az tény, hogy a fiúk ivartalanítása könnyebb és olcsóbb, de szerintem bármelyiket választhatod.
2011. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!