Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyet válasszak? "Betegségem...

Milyet válasszak? "Betegségem van. "

Figyelt kérdés
Szeretnék valami kisállatot, aminek elég kis hely is. Nemrég volt egy patkányom, akit nagyon szerettem és nagyon hiányzik, de el kellett ajándékozni mert allergiás lettem rá. Annyira hiányzik!! + Régen volt hörcsögöm, meg a patkánynál is mindig azt gondoltam, éreztem hogy én kínzom őket mert hogy ketrecben vannak. Szóval olyat szeretnék ami tényleg jól érzi magát kis helyen is, és elég ritka szép aranyos állat. (pl;nem nagyon szeretnék dzsungi vagy arany hörit,túl gyakori, és nem nagyon szimpik nekem :)/bár a dzsungi aranyos nagyon/)
2011. szept. 25. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Halak? :)


Furi, de nagyon meg lehet őket szeretni. :)

2011. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
csincsilla
2011. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Halam már van... rengetek. Van nagy kerti tavunk, 4 akváriumunk (gyönyörűek) és nekem is van egy külön kis akváriumban betta. A csincsilláról: Hol kel neki kis hely???!
2011. szept. 25. 20:19
 4/19 anonim ***** válasza:
pók? :) vagy mindenképp rágcsálót szeretnél?
2011. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pókot szeretem, meg a kígyót is, csak az a baj hogy kisegereket esznek.:'( Pedig nagyon szívesen tartanék.
2011. szept. 25. 20:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Fehér egér. Annak kis hely is elég, viszont rövid ideig él, és lehet, hogy arra is allergiás vagy.
2011. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Falun ***** válasza:

mondjuk egy gekko, ékszerteknős, vagy ha szereted a gerincteleneket esetleg csiga.


de a halak a legjobbak, szerintem :)

250 liter pontylazacos és 54 liter red cherry garnélás aksim van :)


vagy ha hörcsög akkor roborovszki törpehörcsög!

2011. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem deguim vannak, de ők nekik nagy hely kell meg a csincsillának is sztem. én is vmi egeret tudok ajánlani.
2011. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Falun ***** válasza:

ha a pateszra allergiás voltál, akkor szerintem más kisemlősre is allergiás lennél...

de persze ez nem biztos.

2011. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Falun te hol laksz? A hörik miatt kérdezem. :)
2011. szept. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!