Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bak vagy nőstény nyulat...

Bak vagy nőstény nyulat válasszak inkább?

Figyelt kérdés
Van már egy bak nyulam, őrá jellemző, hogy mindent megjelöl (összespriccel)....ezért gondoltam hogy a nőstény nyúl jobb választás lenne....És még egy kérdés...mivel egy szobában aludnék vele, ezért érdekelne hogy mennyire zörögnek éjszaka?
2011. júl. 19. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én azért válaszottam a bakot, mert jóval egyszerübb ivartalanítani, nem bántam meg a választásomat :D
2011. júl. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
és igen, ivartalanítással megszűnnek a jelölő bogyók, meg a spriccelő vizelet, aminek szintén nem túl kellemes az illata sem :D
2011. júl. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem bak nyuszim volt, sohasem harapott, bár a falat lerágta... XD Később oda ajándékoztam unokahúgomnak, mert nekik van kertes házuk és kint sokkal jobban érzi magát mint a panelban, ha megyek hozzájuk megismer és elő jön a hangomra, unokahúgom is imádja, nem bántam meg, hogy neki adtam :) Amúgy utána nagyon sokan vettek ott a környéken és a legtöbb vad, Jackie meg imádja ha ölbe van, hátra fekszik kinyújtja a két tappancsát és élvezkedik... szóval ez tényleg személyiségfüggő és igazából nem ajánlom csak bent tartani.
2011. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!