Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy görit, mi van...

Szeretnék egy görit, mi van ha kap hormon injekciót?

Figyelt kérdés
Mi van ha kap hormoninjekcíót hogy ne tüzeljen túl és pusztuljon el?Nem lesz tőle valami baja?Mit lehet tudni erről az injekcióról?Mik a mellékhatások?De lehet,hogy fiút szeretnék azt persze ivartalaníttatnám!!!A lányt nem mert nagyon drága!
2011. júl. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Ne legyen görid, ha nincs pénzed arra, hogy tisztességesen ellásd. Ebbe az ivartalanítás is beletartozik.


Miből fogsz neki ketrecet venni (helyből egy normális méretű ketrec 50 ezer körül van), etetni, almozni, betegség esetén orvosi költséget fizetni?

És az injekció szerinted ingyen van? Vélhetően az is több ezer forint, akkor néhány alkalom után már rá is költötted a műtét árát.

2011. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Volt már fiu görim és ivartalanítottam!(meghalt már)

Utánna maradt minden HATALMAS ketrec hám alom minden csak neki azért 12e-volt az ivartalanítás!A lányét megkérdeztük és 50e ha tüzeléskor visszük akkor is ugyan ennyi szal még akkor sem éri meg!A régi orvos 25e ért megcsinálta,de már nyugdíjas.Az oltás meg csak 1200Ft...-.-"

2011. júl. 21. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, én azért összegyűjteném a pénzt rá, vagy keresnék másik orvost is.
2011. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is utánna néztem és találtam egy másikkat,de arra azt mondták nagyon rossz...Kan kutyát ívartalanított és elvérzett a kutya egy normális orvos figyel erre.:'(
2011. júl. 21. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 50e tobb mint draga. Olcsobban kijosz masik orvosal meg akkor is, ha utaznod kell sokat...
2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


őket ismered?

Nagyon jók kisállatokban is, műtöttek már selyemmajomtól kezdve csincsillán át mindent...

Mi csincsillákkal jártunk hozzájuk, és profik, ráadásul kicsit barátibb áraik vannak, mint a nagyobb klinikáknak.

2011. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nahát ez nem is rossz!Pedig már sokmindent néztem!Görinek kb.mennyi az ivartalanítás?Nem tudod?
2011. júl. 21. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos fogalmam sincs, de nagyon készségesek, telefonon tudnak felvilágosítást adni.

Úgy emlékszem, hogy ismerősöm csincsilláján csúnya lábtörést 20 ezer körül műtöttek+kezeltek.

Nagyon rendesek, nem arra mennek, hogy minél jobban lehúzzanak. Volt amikor vissza kellett járnunk gyógyszerezésre, nem is mindig kértek pénzt, adtak pótkötszert is ingyen, a műtőjük a lehető legkorszerűbb.


Örülök, ha sikerült segítenem! :)

2011. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi igen segítettél!!:)
2011. júl. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!