Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell a bőr alá beadni...

Hogyan kell a bőr alá beadni a hormon injekciót?

Figyelt kérdés
Mit jelent, hogy vissza kell húzni és ha vérzik akkor máshova kell beadni? Ha összecsípem a hasamon a bőrt, akkor nem csak bőr, hanem némi zsír is is lesz az ujjaim között? Le tudná írni valaki részletesen?
2009. aug. 14. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még nem láttad, hogyan csinálják, akkor inkább menj el a háziorvoshoz és adasd be az asszisztenssel, közben meg is nézheted, hogyan kell, biztosan sgítenek. Leírni nehéz.

Én sose adtam be magamnak, nem bírtam volna, pedig összesen 6 hormonkezelést csináltam végig (3 gyerek a vége :-)) Mindig elmentem orovshoz vagy ügyeletre hétvégén.

2009. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is először kérj meg egy szakembert, hogy mutassa meg.

Egyébként azért kell megnézni, hogy jön -e vér, mert akkor érbe lett szúrva, és az nem jó. Ha némi zsír is van az ujjaid között, az nem baj, sőt, szerintem oda könnyebb és fájdalommentesebb beadni. (Mindezt állatorvosi asszisztensként írom Neked, szóval embernek még nem adtam sosem injekciót.)

2009. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!