Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kiskutyám széklete ma...

SOS! Kiskutyám széklete ma reggel véres volt. Tegnap voltunk dokinál mert hányt, gyomorgyulladása van. :S Kapott injekciót, ma is 2t, holnap ismét kell vinnem. Komoly baja lehet?

Figyelt kérdés

Annyira féltem őt, hogy hihetetlen... Ha valami történne vele, tuti nem élném túl. :((

Kérlek segítsetek! Ilyen esetben keressek másik állatorvost, aki mondjuk megműti vagy valami? Vagy ez a megoldás jó? Csak teát szabad neki adnom, semmi mást, ma délután megpróbálkozhatunk a főtt sárgarépával. A doktornő attól fél, hogy nem szakadt-e át a gyomra vagy a belecskéje, mert véres volt a feneke mikor meg lett ma mérve a láza. :((( Mit tegyek??

Yorkshire terrier a kutyus, 2 és fél éves, amúgy erős, energikus...most meg le van törve teljesen. :(

Ma reggel ugatott egy alkalommal és mikor bekapta az injekciókat, mozgolódott meg hisztizett is, azt mondta a doktornő, hogy ez jó jel.

Minden tanács jól jönne!!!


2011. jún. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanács az, hogy bizz az orvosodban és ne kezd el adhoc kezelgetni a kutyát.
2011. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyomorgyulladás szerintem komoly baj. Viszont ha ficánkol és nem rosszabbodik az általános közérzete, az tényleg jó jel lehet. Szerintem a doktornőtök is igyekszik mindent megtenni érte. Először írásodat olvasva azt hittem parvós a kutyus, de az csak kölyköket bánt. Figyeld, hogy - sok pihenés mellett - nem élénkebb, vagy érdeklődőbb-e.

Kitartás!

2011. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hívd fel a dokit,és kérdezd meg mit tegyél,lehet bekell vinned újra...
2011. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt mondom,hogy keress egy másik orvost is és nézesd meg vele is. a kuytus miatt és magad miatt is mondom. sajnos van olyan,hogy a legjobb orvos is félrenéz valamit vagy nincs ott fejben, mindenképp érdemes elvinned egy másikhoz is , de tájékoztasd róla,h mit kapott a kuytus, és mire gyanakodott az előző orvos.
2011. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nory0722 ***** válasza:
Szerintem ha javul az állapota vagy nem rosszabbodik,maradj itt. Mert ha egy orvos már elkezdte kezelni,akkor azt egy másik lehet mással kezelné,és borul minden,amit eddig 'felépített'. Van olyan is,hogy pl egy ivartalanított szukánál nem veszik észre az ivartalanítás során,hogy emlőrákja van,ez tényleg nagy hiba. Ha rosszabbodik az állapota,mindenképpen keress másik orvost,de addig szerintem csak meleg,nyugodt,kényelmes hely kell neki meg amit az orvos felírt.
2011. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen a válaszokat!!! Várok holnapig, az alapján amit írtatok, addig nem történhet semmi "komolyabb" baja... Holnap reggel vissza kell mennünk, akkor ismét megnézi a doki, remélem javul az állapota.
2011. jún. 2. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azért kérdeznék pár dolgot az orvosról:


vérkép volt?

ultrahang volt?

székletvizsgálat volt?


vagy mire alapozza a diagnózisát? Ha ezeket a vizsgálatokat nem végezte el, akkor én mindenképpen elvinném egy olyan orvoshoz, aki rendesen kivizsgálja.

2011. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!