Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúlra vadászik a patkány?

Nyúlra vadászik a patkány?

Figyelt kérdés
Apósom nyulakat tenyészt,kb. 1 éve.Előtte nem volt itt soha patkány,max egér.de mióta idehozta őket,kész alagút rendszer van az egész telek alatt,volt hogy 1nap 3t is fogtunk a csapdával,sőt olyan is hogy az udvaron az ablak alatt veszekedtek azok a dögök.minden nap új lyukakat fedezek fel..Én mondtam nekik hogy biztos a nyulakra jönnek,de ááá az nem létezik...pedig a mamánál is pont így volt.szerintetek igazam lehet?nem kell nagy gazdaságra gondolni,mert csak pár nyúl és csirke van.nem hinném hogy itt sok kaját találnának,amiért érdemes lenne nekik "ideköltözni".
2011. júl. 24. 01:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ja,és vidéki vagyok,patkányaim is vannak..(házi csuklyás patkányok)
2011. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor sem olyan hangnemben kéne írnod :)
2011. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kérések Jocó válasza:
10/12 A kisnyulaknak a tarkóján át rágta ki az agyukat. Az 1 kg-osat is megölte és az oldalát rágta ki. Egyszerre 4-et is megölt, de nem tudom hogyan. Csak egyet rágott meg. Légpuskával nyírtam ki a nyúl ketrecben.
2016. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még hogy a patkány nem vadászik! A szomszédom anyadisznóját kiették a bőréből,nekem három hízót pulykámat falták fel! Fájdalom mentesen harap mire észreveszed lerágta az ujjad!Ezek nem az a cuki házi kedvencek mint a csuklyások!Irtandó dögök! Mindenben kárt tesznek amihez hozzáférnek!És nagyon veszélyes betegségeket hurcolhatnak! A nyulat is kinyírják főleg a vándor patkány.Onnan tudható hogy vándor patkányod van hogy nincs egér a környéken,mert kinyírja az egereket is!Irtani kell őket minél előbb,egy pár egy idény alatt minimum 100 utódot képes nemzeni.Kedves kérdező sikerült azóta megszabadulni a patkányoktól?
2016. nov. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
2020. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!