Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom megszelidíteni...

Hogyan tudom megszelidíteni az egy napja vásárolt kis dzsungáriai törpehörcsögömet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még nem nagyon bírja ha simogatni szeretném.Egyszer már megengedte hogy én etessem az ujjaimból de amikor megakarom simogatni pl. a hátát akkor elfut. olvastam hogy sokat beszélgessek hozzá meg szagoltassam a kezem.de hogy amikor szinte mindig alszik? :DD
2009. ápr. 5. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
tetetés közben való beszélgetés :D:D nálam bejött meg a cuppogás :D xD
2009. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a cuppogást én is szoktam de nálunk uyg megy az etetés hogy nincs konkrét időpont hanem az etető taáljába van kaja és amikor megéhezik kijön!amugy szoktam beszélgetni hozzá.
2009. ápr. 5. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos az állatkereskedéses rágcsálók nagy része soha nem szokik kézhez. tenyésztőtől kellett volna venned.
2009. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de még amugy fiatal.hát nem tudom majd meglátjuk!megteszem amit kell.:)
2009. ápr. 5. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt dzsungáriai törpehörcsögöm, és az első nap még kicsit félénk volt, de nagyon sokat törődtem vele, és a végén ha beraktam a kezemet az akváriumba akkor magától belemészott, de nem szabad állandóan gyomrozni, meg felkelteni, mert neki is kell a pihenés. Szagoltasd meg vele sűrűn a kezedet, meg beszélj hozzá. Az enyém teljesen megszelidűlt, nagyon aranyos kis állat. Játszál vele sokat.
2009. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rednebn köszi a tippeket :)
2009. ápr. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!