Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám megszelidíteni...

Hogyan tudnám megszelidíteni a Dzsungáriai-Törpehörcsögömet?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja az enyém. Megsimogatom,de nem merem kivenni mert harap. Ahányszor kivettem talán egy-két kivétellel,midnig harapdált.Légyszi, segítsetek!
2010. jún. 21. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés. Tudod a hörcsög nem az az emberbarát fajta. Talán etesd először kézből, de óvatosan meg ne harapjon, és sokáig csináld ezt. próbálkozz mindig ez után hátha megengedi e már h kivedd. Remélem segítettem
2010. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éhenkórász, az biztos, így kajával kell elnyerni a bizalmát. Tarts elé a kezedből kaját, ha elég bátor, akkor kimegy a kuckójából. Csináld ezt sokáig, aztán, ha már hagyja, óvatosan simogasd a fejét. Ha elrohan, még etesd. Egészen addig csináld ezt, amíg eljutsz arra a pontra, hogy ki tudod venni. Akkor csak vedd ki, simogasd meg, és tedd vissza. Egyre hosszabb időre vedd ki, és előbb-utóbb hozzád fog szokni. Sok sikert!
2010. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szinte én is ezt írtam csak egy két pluszt írtál még meg én rövidebben írtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?
2010. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd próbálkozok. (:
2010. jún. 21. 15:15
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves előző ilyet kérdező!

Ez téged miért zavar?

Figyelj, lehet hogy neked 1 hónapja van meg,nekem meg három...Ennyit rólad..

2010. jún. 21. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, itt mindent megtalálsz a höritartással kapcsolatban:)

2010. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!