Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két tengerimalacom. Már 3...

Van két tengerimalacom. Már 3 éve nálam vannak. Szerintetek "becserélik" őket egy kisállat kereskedésben egy nyuszira (esetleges ráfizetéssel)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 14:21
1 2
 1/20 skarma ***** válasza:
86%
Minek egy másik kisállat, ha az előzőekhez sem kötődtél?
2011. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Törődtem velük. egy szóval nem mondtam hogy nem. csak én eleve egy nyuszit szerettem volna, és apumtól kaptam őket és milyen ciki már visszavinni.
2011. júl. 27. 14:26
 3/20 A kérdező kommentje:
* ilyen ciki LETT VOLNA őket visszavinni
2011. júl. 27. 14:26
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Gratulálok.

Nem hiszem, hogy becserélik.

2011. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
m
2011. júl. 27. 14:26
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem azért ciki őket visszavinni, mert Apudtól kaptad, hanem azért, mert ezek ÉLŐlények. Nem tárgyak, plüssmacik, takonnyal telefújt papírzsebkendők, hanem ÉLŐ állatok, akikért felelős vagy.

Nemhogy nyuszit nem érdemelsz, de azt a két szegény malackát sem.

2011. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

semmit sem kellene tartanod.3 év alatt egy kicsit sem szeretted meg őket?milyen ember vagy te?nincs szived?

belegondoltál,hogy rossz gazdához is kerülhetnek?

cserélni...ez felháborító.Csak szólok,hogy anyúl csak külsőre más,viselkedésre szinte ugyanaz,egy fokkal sem szórakoztatóbb mint a tengerimalac.

de rühellem az ilyen embereket.

2011. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Jesszusom... Hadd ne mondjak semmit... Te nem vagy normális. Jelentkezhetsz nálam egy pofonért.
2011. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Meg kéne kérdezni anyádékat, téged miért nem "cseréltek be". Nem egy gyengeelméjű gyerekük lenne...
2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem ezt a sok álszent állatvédőt, nekem is vannak állataim (tengerimalacok, papagájok, teknősök) és "szeretem" is őket, de nem fogok hozzájuk kötődni érzelmileg. Ezek csak állatok. A kérdésre válaszolva pedig: nem fogják becserélni sehol.
2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!