Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot válasszak...

Milyen kisállatot válasszak apukámnak karácsonyra? Gőte, madárpók, vagy vadászgörény?

Figyelt kérdés
Ő még semmit nem tud róla, de én szeretnék neki valamilyet a következők közül: gőte, madárpók és vadászgörény
2011. júl. 28. 19:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tarthatod úgy is hogy nemkell engedély,deha valaki megtudja és feljelent fizetheted a szép kis bírságot,és az állatot is elveszik.

Mert védett!

2011. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Tarthatod úgy is hogy nemkell engedély,deha valaki megtudja és feljelent fizetheted a szép kis bírságot,és az állatot is elveszik.

Mert védett!


Amit az állatkereskedésben lehet venni nem védett.

[link]

De amit a természetben találni Magyarországon az védett.

2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy ezeket az állatokat szereti apud akkor szerintem madárpókot vegyél. Azzal nem kell túl sokat foglalkozni. A vízre kell figyelni meg néha enni adni neki.
2011. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha szereti a pókokat, akkor mehet a pók, de egy átlagos ember kifutna a világból, hogy milyen randa.
2011. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

köszi, hogy ennyien válaszoltatok!

Apukám alapvetően szereti az én állataimat (mert neki még nem volt semmilyen) de néha elge van belőlük.

Azért szeretnék neki venni, mert mindig azt mondja, hogy persze neki semmilyen állata sincsen.

2011. júl. 29. 10:28
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem ezek közül eggyiket sem!! veszéjes a pok és a görény rohadt büdös hiába tisztitod a göte az meg drága mert sok dolgot kell neki venni. valaki irta hogy szerintem nyulat,szerintem is azt vegyél aranyos,olcso de ha azt választott (a nyulat) akor tenyésztőtől vegyél de ojantól aki nem unsorito koszos hejen tenyészti az állatokat. :)
2011. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a házban élők engedélyével és tudtával vegyél akármilyen állatot. Ezek nem plüss állatok amit megunás után a sarokba lehet dobni. Ezeket gondozni kell, etetni, takarítani. Még te is bevallod, hogy apukádnak néha már a te állataid sok nem, hogy még te is vegyél pluszba még egyet neki. Ha megkérdeznéd nem neked kéne döntened egy nagyon hosszú kötelességről választhatna ő is a háromból így garantáltan azt kapja ha akarja amit szeretne és amivel szívesen foglalkozna.
2011. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az aranyhörcsög vagy a törpehöcsög lenne a legjobb.

Elég egyet venned , mert nem társaslények ..

És én a ketrecet 2500 Ft.-ért vettem ( itatóval , kerékkel együtt )

A terráriumot pedig 4000Ft.-ért.

A táp ára változó , és az otthon tartott zöldséget/gyümölcsöket is megeszi .. Sőt szárazkenyeret is..

Vagy a teknős .. vele sincs sok gond : )

Szerintem pont ez a 3 állat amit kiválasztottál , az nem pont a legmegfelelőbb.

Az apám nagyon szereti a hörcsögeimet is meg a többi állatomat is. ( hal , teknős , törpenyul )

2011. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 4. 11:45
 20/20 anonim ***** válasza:

A gőte az cuki, nem nő túl nagyra és nem kerül sokba.


16-osnak: Gőték részére miért kéne sok dolog? A halak azok szerintem költségesebbek és finnyásabbak..........

2017. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!