Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kell oltani a nyulat?

Kell oltani a nyulat?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónap köröli nyulam és még nem vittem állat orvoshoz és nem tudom hogy kell e oltatni ha igen akkor mivel???

(NORMÁLIS VÁLASZOKAT)


2011. aug. 1. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen kell neki! :)
2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha nagyon ég akkor poroltóval. :-))


Vidd állatorvoshoz, az majd mindent tudni fog hogy mi kell a nyuszinak.

2011. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ha nem akarod, hogy csúnya gyógyíthatatlan betegségekben pusztuljon el egy szúnyogcsípéstől, akkor igen, be kell oltatni.
2011. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mixomatozis ellen szokták ez a szunyog csipés ellen van .Nem feltétlen muszály állat orvoshoz vinni egy sima patikába is meg lehet venni az olto anyagot(myxovac vakcina A.U.V) és saját kezüleg othon be adni neki csak az a lényeg hogy a hátso combjánál az izomba adjuk!!!!!!!!(0;5ml egy állatba) egy évig védetséget add fontos a vékony tü mert különben be vérezhet mindenestül kb:2500 3000 ft
2011. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
énis ezt szeretem volna kérdezni de nem szükséges nagyon nem? mert bent tartom bent meg kicsi az esély hogy megcsípi egy szúnyog mert eletronikus szúnyog irtott használunk
2012. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!