Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a tapasztalatod a vadászgör...

Mi a tapasztalatod a vadászgörényről? Vagy valami tipped van?

Figyelt kérdés
Vannak házi tippek,praktikák,barkácsolás,pl:fekhely,biléta stb.Mit kezgyek aszggal(ivartalanítva lesz) töröljem át nedves rongyal stb!Köszi!CSAK HOZZÁÉRTŐK!
2011. aug. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ketrecet, függőágyat és néhány játékot mi saját kezüleg csináltunk.


Görénynek mindig lesz egy minimális szaga, ha állandóan törölgeted akkor is. Mondjuk engem a saját görényem szaga cseppet sem zavar (csak a végtermékeké:), bár még fiatal (majd ivartalanítva lesz) Most mézes negró szaga van:) De pl más családtagom szerint büdös... Viszont találkoztam már olyan görivel, aki ivartalanítva volt és még így is nagyon büdösnek éreztem.

Rendesen takarítani kell utánna akkor kevésbé van szaga, én kétnaponta mosom a ketrecét, naponta cserélem az almost és 1-2 hetente a rongyait - de az enyém kinti göri. Viszont ha bejön a szobába azért érezni hogy bent van (nekem nem feltűnő, de egy nemgörényesnek igen). Ja meg nem árt egy görizős ruhát befogni, mert bizony ha ölbeveszed, szeretgeted az érződik utánna a ruhádon.

Azért hogy kevésbé legyen szagos, samponnal fürdetni nem szabad - pont az ellenkezőjét érnéd el vele. Samponos fürdetés max évente 2-3 alkalommal ajánlott.

Vannak un belsőleg ható szagtalanítók, meg olyan is amit a görényre kell fújni - mi még nem próbáltuk, valszeg nem is fogjuk.

2011. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)Örülök,hogy te értesz hozzá és nem egy beszólogatós vagy KÖSZI!:)))
2011. aug. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!