Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van feldagadva a hörcsög...

Miért van feldagadva a hörcsög pofija?

Figyelt kérdés

Picike daganatnak indult azt hittük szúnyogcsípés és hogy majd elmúlik de már most egyre nagyobb :(

Mitől lehet és mit lehet neki csinálni? Másnak nem volt még ilyen tapasztalata? :S


2011. aug. 4. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatorvos 700 forintért megvizsgálja! Nekem ebbe pusztult el. Csak az enyémnek a hasán volt. Lehet hogy rákos.
2011. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az én hörcsögömön is volt. elvittük orvoshoz és mondta hogy valami daganat és mondta hogy csak műtéti úton lehet eltávolítani, de kockázatos nem biztos hogy túléli. nagyon féltünk de hagytuk hogy megműtsék. de túlélte. nagyon kis strapabíró állatka volt. öregségébe halt meg.
2011. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha vállalod a kockázatot, megműtik. de nem garantált hogy túléli.
2011. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

és a műtét sokba kerül? úgy sajnálom szegényt :(

és ha nem műtik meg? meghal? :(

2011. aug. 4. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom sajnos az árakat, és azt se hogy meghal-e. nézz utána az interneten állatorvosokról hátha van ár vagy elérhetőség
2011. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én hörimnek is ilyene van! Az állatorvos nekem is azt mondta, hogy le lehet műteni, de én nem kockáztatok. Azt mondta hogy a hörcsögöt nem zavarja, akkor engem se, csak a höri jól érezze magát! És ez a lényeg!
2011. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan hol van bedagadva a pofija? Ez lehet tályog( ha megszúrta valami a pofazacskójában), középfülgyulladás, ami olyan, mintha a pofáján lenne (ezt ki kell üríteni, esetleg nézz bele a fülébe, és egy kicsit, de nagyon óvatosan nyomd meg a duzzanatot, hogy a fülből ürül-e váladék, erre a kövirózsa leve jó), vagy daganat.
2011. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az orra hegyén van inkább de inkább nem nyúlok hozzá. ha a hörcsögöt se zavarja akkor jó. végülis ugyanúgy eszik meg mászkálnem vergődik meg ilyesmi ugyanolyan mint volt csak ez a daganat van az orrán :\
2011. aug. 5. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kevés ideje ijen akkor nagyon megtömte a pofiját.2,3nap és elmúlik.ha régóta ijen rákos.
2011. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mostmár mind1 meghalt de sztem nem az volt a baja. azóta a párja is meghalt :(
2011. szept. 3. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!