Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet emiatt agressziv a nyuszim?

Lehet emiatt agressziv a nyuszim?

Figyelt kérdés

A haz kozponti reszen van a ketrece. A nappali es a bejarati ajto kozott, tehat hallja a csengot, naponta talalkozik szamara idwgen embereekkel, es nagyon hangosan megy a tv a nappaliban.

A nyuszi szinte egesz nap kapar, neha rank morog, pedig sokat foglalkozunk vele.


Lehet, hogy egy csendesebb helyre kene rakni? A masik nyuszink teljesen szelid es kedves, o az emeleten van, tehat eleg csendes helyen.


2011. aug. 5. 11:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a gepelesi hibakert, telefonrol irok.
2011. aug. 5. 11:02
 2/11 A kérdező kommentje:
Es amugy azert gondolok mar erre, mert multkor olvastam, hogy a felos nyuszik agresszivak...
2011. aug. 5. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy handosan szól a tv. Szegény nyusziknak mekkora fülük van? Neked tetszene hogy a füledbe bömböl a TV? Meg hogy a ház központi részén "lakik". Szegénynek biztos elege van hogy nem lehet nyugodtan. Szerintem rakd fel őt is a másik nyuszitok mellé. Bitos nagyon örülne neki hogy csend és béke van egy másik nyuszi társaságában.
2011. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

ezt állatkinzásnak is nevezhetjük

sürgősen tedd át egy nyugott helyre

és probáld meg össze barátkoztani a másikall h ne unatkozzon

nekem csincsillám van és ha egy hirtelen mozdulatot teszek akkor már megilyednek

amúgy a nyulak éjjeli állatok az nem baj ha nappal foglalkozol veled de ez baj nem hagyod aludni és neki sokkal jobba hallása így neki kín szenvedés az egyész élet


már bocsi de nagyon felhúztam magam

léci teddát egy nyugis helyre

2011. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát fel nem tudtuk volna, mert egyrészt nincs hely, másrészt nem szereti a másik nyuszit.

na meg az emeleten lévő bak, a lenti nőstény.

És a bak fent kb egész nap ki van engedve, és akkor mit érezne a nőstény.. :S Egyszerre meg nem lehetnek kint, általában összeverekednek..


Szóval beraktuk anya hálójába a nyuszit, azóta nyugton van :) Remélem így már jó lesz neki

2011. aug. 5. 12:30
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem ebben nincs részem, az én nyuszim az emeleten lévő.

Amúgy éjjel se volt nyugta, mert apa éjjel dolgozik, néha hazajön a műszakban, aztán újra megy, stbstb.

2011. aug. 5. 12:32
 7/11 A kérdező kommentje:

A másikkal meg biztos nem fog összebarátkozni..

Együtt szoktak kint lenni az udvaron, 10 percig bírják egymás társaságát, utána már veszekednének

2011. aug. 5. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:
vannak ilyen természetü nyulak köz tudott hogy a nyul a föld alol kikaparja a gyökereket ez az ösztön benne van a morgás és hogy agresziv adodhat a jellemétöl vagy pedig ivarzik ha nöstény nekem 10 böl 2 3 ilyen pedig kint vannak
2011. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A természete miatt is biztos ilyen, na de nem kéne ennyire... Már amikor elhoztuk, akkor is ilyen buzgómócsing volt :P

De amúgy mióta beraktuk a hálószobába, sokkal nyugodtabbnak tűnik, azóta még 1x sem kaparta a ketrecet.

2011. aug. 5. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
sokat számit a hely
2011. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!