Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vigyem orvoshoz a nyuszimat?

Vigyem orvoshoz a nyuszimat?

Figyelt kérdés
Egy napig nem voltam otthon és mikor hazaértem,a nyuszi nem volt a ketrecében,valahogy kijött onnan.Felugrott a polcra és az összes virágot leverte,de nem tudom hogy evett-e valamelyikből(nem volt megrágva egyik sem) illetve a virágföldből.egyébként orchidea,kaktusz és tulipánhagymák voltak.Egész este figyeltem,meg reggel is,de ugyanolyan volt,mint mindig.Bogyói is normálisak.Vigyem el azért az állatorvoshoz vagy csak majd ha látok rajta valamit?
2011. aug. 8. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne! Én eddig bármilyen orvossal (ember/állat) találkoztam gőze sem volt arról, hogy egy növény mérgező-e. Legfeljebb Te nézz utána a neten. Ebből talán a tulipán hagyma kritikus, a többit nem hiszem.

Ha ugyanúgy viselkedik,a kkor szerintem minden ok!

Földet nekem is szokott enni!

2011. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha reggelre nem lett baja, akkor már szerintem nem is lesz. Egy mérgezés ennyi idő alatt bőven megmutatkozik. Én nem vinném el.
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt ez?Ha nincs semmi baja,akkor ne vidd sehova,nagyobb stressz neki ilyen melegben az orvos.Ha úgyanúgy viselkedik,eszik,iszik,rendesen bogyózik,nincs hasmenése,és szorulása sem,akkor nincs baja.Kis vandál,hát miket csinál???Nekünk is van két nyuszkónk,iszonyat rosszak,de nem lehet rájuk haragudni,amikor ránk néznek azokkal a hatalmas ártatlan gomb szemecskékkel,akkor még azt is elhiszem hogy biztosan nem ők voltak,ők teljesen ártatlanok.
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16.08: Nálunk ugyanez :D Nagy szerencséjük a nyulaknak, hogy olyan ártatlanul és édesen tudnak nézni :D
2011. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16:15 Ezt a nézést tanítani kellene,bárki elhiszi hogy nem ők voltak!Ezt nagyon tudják,levenni a lábunkról.
2011. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel mentem el otthonról és késő este értem haza.még most sem látni rajta semmi furcsát,szóval talán nem lesz baja.egyébként teljesen nyugodtan üldögélt a szobában a kanapén,mikor hazaértem,mintha semmi rosszat nem tett volna:)10perc múlva már nem tudtam haragudni rá,jobban izgultam h ne legyen baja:)
2011. aug. 8. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig így csinálnak.Egyik nyuszim ma leette a tapétát a falról egy hatalmas darabon,pedig már 5 és fél éves,és tudja jól hogy nem szabad,ha itthon vagyunk ne is csinálja.Ma ahogy hazaértem a boltból(szabin vagyok most 2 hétig)már l volt teljesen rágva a tapéta.Ő meg nyugodtan ült az ágyon,teljesen csukott szemmel,mint aki azt sem tudja,mi történt.
2011. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!