Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam le a nyuszim...

Hogyan szoktassam le a nyuszimat arról, hogy a tapétét tépkedje?

Figyelt kérdés
Ráadásul fűrészporos tapéta, ami külön élmény neki, hogy azokat kiharapdálja.
2011. szept. 30. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem érzi a fát benne.A nyuszik meg szokták rágcsálni a fák kérgét is.Várd meg, amíg lerágja, aztán festesd ki a szobát.
2011. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én a karácsonyra kapott borzalmas illatú dezodorommal védtem a tapétát, igen nagy effektivitással. Egyszer befújtam, és a nyúl pár napig nem nyúlt hozzá. Aztán elpárolgott, és megint kedvet kapott, akkor megint be kellett fújni. Ez persze nem a legjobb megoldás, de a nyulat biztos nem fogod tudni leszoktatni róla...
2011. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, valami ilyesmi kreatív tanácsra számítottam :)) még ma kipróbálom. baja egyébként nem lesz attól, ha lenyagolgatja a falról? :)
2011. szept. 30. 12:39
 4/7 anonim válasza:
Tegyél elé vmit, hogy ne férjen hozzá. Én egy törölközőt szoktam végig rakni a fal elé, és az már elég.
2011. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja lenyalogatni, épp az a lényeg, hogy visszataszítónak találja :) Ha lenyalja, akkor válassz valami mást, amit nem talál finomat.
2011. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
finomnak*
2011. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyémet minden illat érdekli, vigyázz vele.. Amúgy a nyuszik ilyenek, imádnak tapétát rágni.

Nálunk is egy idő után eltűnt a tapéta, helyette ki lett festve... az élekre pedig élvédőt kell felrakni és nincs gond utána :)

2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!