Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » FONTOS! Nyuszimat ma ivartalan...

FONTOS! Nyuszimat ma ivartalanították, és lenne pár kérdésem? Bak nyuszi

Figyelt kérdés

Az egyik, hogy most már elkezdett az előbb mosakodni, ilyenkor már kínálhatom valami finomsággal?

A másik, hogy az egyik szemecskéjét csak félig nyitja ki, nem tudom, mitől lehet, a másik teljesen rendben van.. Mi lehet vele? Várjuk meg a reggelt, és ha még mindig így van, hívjam fel a dokit?

A harmadik pedig, hogy piszkálni akarja a sebet, ezért muszáj volt rátennünk gallért, de nagyon nehezen viseli... Mit kezdjünk ezzel a helyzettel?

Előre is köszi a választ


2011. okt. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
a szeme nem lehet hogy műtét közben kiszáradt és azért?esetleg nem mondott valamit az orvos az etetéssel kapcsolatban vagy valami?? és egyébként naná hogy hívd fel az orvost ha holdnap is rossz a szeme...esetleg úgy tehetdd boldoggá hogy ott vagy melette és cirógatod :) nem tudok többet segíteni bocsi
2011. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

időközben elfogadott tőlem pár fűzfalevelet

de a szeme eléggé aggaszt :(

2011. okt. 13. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam a nyuszim szeméért, ugyanez volt nálunk is.

Amikor ugye beleraktuk a szállítódobozba, azon a szemén feküdt, és mivel nyitva volt a szeme, így szerintem kidörzsölte neki, kiszáradt...


Kb 1-2 nap után már ugyanolyan volt, mint a másik. Ne aggódj :)

2011. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz, másnap reggelre már szerencsére rendbe jött nekünk is :)

biztosa nem feküdt a szemén, mert nagyon figyeltem rá, hogy úgy tegyem le a fejecskéjét, hogy a szeméhez ne érjen semmi :)

2011. okt. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!