Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon szeretnék egy görényt,...

Nagyon szeretnék egy görényt, mit tegyek az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy nagyon vágyom egy görényre, mert annyira szeretetreméltónak olvastam, az hogy milyen jó barátok tudtok lenni. ^^ De a szüleim tiltakoznak a dolog ellen, merthogy büdös, sokat kell foglalkozni vele stb. Még kissebb koromban volt kutyusom, meg hörim, meg tengerimalacom, de velük nem igazán foglalkoztam. ^^" Szóval a szüleim nem bíznak meg bennem, nem akarják, hogy rájuk sózzam... És ugye még mindig ott van a büdös érv is... Én mondtam nekik, hogy nem olyan büdös, hozzá lehet szokni, de anyám váltig állítja, hogy az, merthogy egyik ismerősömnek van, aki elhanyagolja és hogy milyen szörnyű bűze van és külön szobába kell tartani stb. Illetve nem tudom, hogy győzzem meg, hogy gondját fogom viselni? Tényleg foglalkoznék vele...

Szóval szerintetek mit tegyek az ügy érdekében? :/ Előre is köszi. :)

14/L


2011. aug. 12. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A Csinis vagyok.

Kérdező nincs igazad:

A Csincsilla nagyon jó társad lehet és tovább él mint a görény (tudtommal) max. 20 évig a társad lehet és nagyon jó kapcsolatot lehet vele alakítani. Az én csinim, magától bele mászik a kezembe és hozzám bújik, nem beszélve arról hogy milyen bohóc: mikor fürdik ugrándozik és eszik. De úgy eszik hogy a megfogja a KÉT mancsával a ropit, eledelt, sütit olyan ennivaló! Ja és nem BÜDÖS!

2011. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, erre kérdeztem volna rá amúgy. :) Akkor még gondolkozok a csinin, mert nagyon aranyosan hangzik. ^^ Mégegyszer köszönöm minden ilyen odaadó válaszolónak a válaszokat. :)
2011. aug. 18. 16:29
 13/24 anonim ***** válasza:

Csak arra nem válaszoltál hogy suli időben lenne-e napi minimum 3órád a görényre? Sőtt ha tényleg társat szeretnél belőle "nevelni" akkor egész nap vele kell lenned.

Én kb 8éve szeretnék görényt, de ha jobban belegondolok örülök is neki hogy anyukámék nem engedték, csak kínzás lenne szegénynek nálam,mert még arra sincs időm suliidőben hogy kipihenjem magam,nemhogy foglalkozzak vele.


Hanyadikos vagy am?:) Ha most mész középsuliba szerintem várj vele még minimum egy évet.

17/L

2011. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
8-ba megyek, de szerintem így is elég problémás, hogy legyen elég időm, főleg mert szeretnék jobb átlagot a felvik miatt. :S Szóval nem hiszem, hogy tényleg lenne 3 órám minden nap suli mellett. :/ Neked is köszönöm a választ. :)
2011. aug. 18. 22:59
 15/24 anonim ***** válasza:

Csinis vagyok.


Szerintem inkább csini, mert nem kell sok idő hogy megszeressen nekem odaadták a kezembe és bújt hozzám az állatkerekedésbe. :))) Kaja, víz, fürdető homok, rágókő...stb. Mondjuk nem olyan sok cucca van beraksz fát (de nem akármilyet van mérgező is) és ha többet akarsz tudni csak szól a csinisnek :))))

2011. aug. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Csinis vagyok megint.

Színei: [link]

Ha csini akkor milyen színűt akarsz?? Nekem Szürke.

2011. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a csini nyert, azt fogok kérni. :) Amúgy feketére vagy fehérre gondoltam, bár a fehér jobban tetszik, csak félek, hogy albínó vagy ilyesmi és úgy nem egészséges... Szóval ezt még majd kigondolom. :D
2011. aug. 19. 17:43
 18/24 anonim ***** válasza:

Csinis vok.


Nekem a feketések tetszenek de nekem szürke van:) Roxi a neve de csininek vagy Sütinek is szólítom :)) Imádom szerintem te is imádni fogod! Kérdezhetsz itt: szini2002@freemail.hu. Ok?

2011. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

[link]

NÉZEGESS XD

Csinis voltam

2011. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Oké, írtam is. :)
2011. aug. 21. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!